fbpx

Redwell Eesti salong

Pärnus, Suur-Jõe 60

 

Tule ja vaata, kui ilusad ja nutikad on Redwell küttekehad - igaüks leiab oma!

Mõistame, et alati pole võimalik tulla meie salongi tööpäevadel 9-17, sellest pole midagi.

Kirjuta või helista ja lepime kokku sellise aja,
mis teie tegemistega sobib.

Ootame kohtumist!

Redwell Eesti salong Suur-Jõe 60, hea võimalus oma silmaga veenduda Redwell küttepaneelide kvaliteedis ja ilus.


Kuidas jõudis Redwell Eestisse?

Usaldus esimesest silmapilgust.

Kirjutan veidi, kuidas meie Redwelli tooted enda jaoks leidsime ja miks me neid armastame.

Saime teada oma Saksamaal elavatelt sõpradelt, et seal kandis kasutatakse palju meie jaoks tundmatut infrapuna kütet.  Kuna otsisime oma koju mõnusat küttelahendust, mis ei vajaks igapäevast tegelemist, siis uurisime lähemalt Redwelli nutika küttelahenduse kohta. Pikemalt mõtlemata võtsime tootjaga ühendust ja leppisime kohtumise kokku – eesmärk oli endale koju hea küttelahendus leida, ei muud 🙂 

 

Redwell infrapuna küttepaneel kontori seinal loob tervisliku töökeskkonna.

20.oktoobril 2018...

istusime autosse ja võtsime ette sõidu Austriasse

Istusime Pärnus oma autosse ja sõitsime ühe jutiga Austriasse, Hartbergi, kus asub Redwell Manufactur. Redwelli kontoris võttis meid vastu Michael Ringbauer, kes on Redwelli looja parem käsi.

Redwell on Austrias pereettevõttena alustanud infrapuna kütteseadete tootja. 2005. aastast on tegemist rahvusvaheliselt tuntud ettevõttega. Redwell teeb rõõmuga koostööd inimestega, kes jagavad nende vaimustust infrapunasoojuse vastu. Niimoodi juhtuski, et saime inspiratsiooni Redwelli lahendustest ja soovisime infrapuna kütet oma kodus põhiküttena kasutada. Apteekrina hindan eriti tervislikku sisekliimat, mille infrapuna küte ruumis tekitab. Olen apteegis töötades näinud, kui paljud inimesed on hädas kuivade silmade ja kuiva nina limaskestaga, rääkimata allergikutest. Paljusid neid hädasid saab leevendada kasutades infrapuna kütet, mis ei muuda õhku ruumis kuivaks ega põhjusta pidevat õhuringlust.

 

Autoga Pärnust Hartbergi ühe jutiga - väsinud aga õnnelikud

Tutvusime tootmise ja meeskonnaga...

Tihti kopeeritud, alati edutult!

Kahe intensiivse päeva jooksul saime koolituse nii infrapuna kütte olemusest, eelistest kui küttepaneelide tootmisprotsessist. Saime piiluda ka Redwelli asutaja kabinetti, kus toimub pidev uute küttelahenduste arendamine, aina nutikamaks ja märkamatumaks muutuvad infrapuna küttelahendused. Saime kinnitust nii sellele, et soovime infrapuna kütet oma kodus kasutada kui ka suurele vajadusele Eestis toimiva küttelahenduse järele.

Redwell küttelahendust on võimalik kasutada nii põhi- kui lisakütteks. Küttepaneele saab soetada ja paigaldada vastavalt maja ehitamise või renoveerimise edenemisele järk järgult. Küttekehade soetamine on paindlik ja ei vaja suurt investeeringut.    

Tutvusime tootmise ja meeskonnaga ja veendusime, et “Valmistatud käsitööna Austrias” ei ole sõnakõlks. Kõik tooted pannakse tõesti kokku käsitsi, kontrollitakse ja testitakse regulaarselt.

 

 

Ivar koos Redwell Manufactur esindajatega

Jätkusuutlik küttelahendus, mis hoolib keskkonnast!

Aastatepikkune arendustöö ja testimine - midagi ei ole juhuslikku.

Tootmishoonetes kasutatakse ainult rohelist energiat, materjalid on spetsiaalselt Redwelli jaoks välja töötatud ja unikaalsed. Redwelli tooteid kopeeritakse usinalt aga sellist kvaliteeti ei saavutata masstoodanguga kunagi.

Redwelli looja ja eestvedaja jätkab uute toodete arendamist, et pakkuda aina uusi küttekvaliteeti parandavaid kauneid lahendusi. Eesmärgiks on pakkuda tervislikku ja tavapärasest küttest erinevat soojust, mis on kaunis ja praktilises vormis pakkudes lisaväärtust!

Redwell küttepaneelid pannakse kokku käsitsi, et tagada parim kvaliteet

Leping sõlmitud

22.10.2018

Nüüdsest on Redwell suurepärased infrapuna küttelahendused saadaval ka Eestis. Kuna meile meeldib üle kõige elada ja kasvatada oma lapsi Pärnus, siis asub ka meie kontor Pärnus aga toimetame vabalt ja rõõmuga üle Eesti.

Kes ei saa tulla meie juurde, siis me tuleme hea meelega teie juurde, anna ainult oma soovist julgelt teada kylli@redwell.ee

Redwelli tooted on saanud sooja vastuvõtu ja hea tagasiside ka Eesti klientidelt, kiidetakse nii kaunist välimust kui lihtsast paigaldust.

Kõige suurem rõõm on inimestel, kes seni on olnud hädas kuiva õhuga ja sellest põhjustatud tervisehädadega – silmade ja nina limaskesta kuivus, külmetavad jalad. Redwell infrapuna kütet kasutades ei tõuse toasoe lae alla vaid ruumis on ühtlane meeldiv temperatuur.

Meie kontoris saad asjatundlikku nõu

Lepi kohtumine kokku.

 

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista