fbpx

Mängulusti jätkub kauemaks tänu Redwell infrapuna küttele

Mäng on väikese inimese töö

Külm põrand ei ole enam probleem

Lapse tuba sisustades on arvestatud lapse soove ja vajadusi, et lapsel oleks seal hea nii mängida kui magada. Kuna lapsed veedavad palju aega põrandal, siis on väga oluline, et põrnad ei oleks külm. Tavapärase kütte puhul tõuseb soe õhk lae alla ja põranda lähedal võib olla oluliselt jahedam.

Redwell infrapuna kütet kasutades püsib temperatuur ühtlane nii kõrgemal kui madalamal, sest ei soojendata õhku vaid esemeid ja pindasid ruumis. Meeldiv infrapunasoojus ümbritseb last, et tal oleks mõnus oma toas olla ja toimetada.

Kriiditahvliga infrapuna küttepaneel on praktiline ja mitmekülgne soojaallikas - joonista, kirjuta ja pese jälle puhtaks

Loo oma lapsele tervislik sisekliima - Redwell infrapuna küttega on see lihtne!

Kas oled märganud, et tavapärast kütet kasutades muutub sinu ja lapse nahk kütteperioodil kuivaks ja hakkab sügelema? Kuiv õhk põhjustab nii suurtel kui väikestel naha ja silmade ärritust ning ülemiste hingamisteede limaskestade kuivust. Sellest annavad märku raskused läbi nina hingamisel, nohu ja suurem vastuvõtlikkus ülemiste hingamisteede nakkustele ning ka sügelev ja kipitav nahk. Kuiv õhk halvendab ka allergiate ja astma sümptomeid.

Mida siis teha, et õhk ei muutuks kuivaks ja toas oleks soe?

Üks variant on soetada õhuniisutaja, lisaks ventilaator, mis sooja õhu laest alla tagasi puhuks jne.

Redwell infrapuna küte tagab tervisliku sisekliima täiesti märkamatult ja ilma vaevata! Tänu pindades salvestunud soojusele ei muutu õhk kuivaks, õhus ringleb vähem tolmu ja viiruseid ning temperatuur on ühtlane nii põrandal kui kõrgemal.
Redwelli suurest ja mitmekülgsest tootevalikust leiad sobiva ja lapsesõbraliku küttepaneeli.

Ümar küttepaneel laes ja alusel Pipewave küttetoru tagavad tervisliku sisekliima ja mõnusa soojuse

Õige temperatuur ja õhuniiskus magamistoas on oluline!

Hea une eelduseks on erinevad tegurid, nii piisav füüsiline aktiivsus päeva jooksul, nutiseadmetest hoidumine enne magama minemist, õige padja ja teki valik ning voodiasukoht. Uuringud on näidanud ka, et liiga soojas toas ei ole hea magada. Erinevad uuringud on näidanud, et parim temperatuur magamiseks on 16 ja 20 kraadi vahel.

Redwell kütet kasutades on lihtne reguleerida magamistoa temperatuur parajaks. Kuna inimese keha võtab ka infrapunasoojust vastu, siis piisab magamistoas 18-20 kraadist, et tajuda sama soojusmugavust nagu tavapärase kütte 22-23 kraadi juures. Tänu infrapuna küttele on õhk puhtam ja ei muutu kuivaks ning uni on suurepärane kogu perel.

Mõnus soojus ja värske õhk nii mängimiseks, töötamiseks kui magamiseks tänu Redwell infrapuna küttele kogu majas

Aitame rõõmuga valida sobiva küttepaneeli ja paigalduskoha.

Redwell Eesti salong asub Pärnus Suur-Jõe 60.

Aitame rõõmuga valida sobiva küttepaneeli ja paigalduskoha.
Kirjutage palun oma soovidest ja tekkinud küsimustest kylli@redwell.ee

Näidistega on võimalik tutvuda Redwell Eesti
salongis Suur-Jõe 60, Pärnus.
Oleme rõõmuga nõus avama salongi uksed teile sobival ajal, sest täiesti arusaadavalt ei saa alati tööpäevadel 9-17 kõik tulla.

Andke palun lahkesti teada, millal teile sobib ja olete väga oodatud!
kylli@redwell.ee või telefon 53 268 795

Kujunda ise Redwell infrapuna küttepaneelid ja naudi mõnusat soojust oma kodus.

Lepi kohtumine kokku.

 

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista