fbpx

Infrapuna küte keldris?

Kasutuna seisev kelder pakub palju võimalusi!

Kuidas luua keldrist hubane ruum?

Kasutuna seisev keldri saab muuta mõnusaks hobidega tegelemise ruumiks, praktiliseks majapidamisruumiks või töötoaks. Mõnest keldrist saab väikese ümberehitusega lausa lisa toa näiteks külaliste majutamiseks. Ole nutikas, lase oma loovus valla ning sisusta vahva ruum, mida igapäevaselt kasutada.

Mida teha, kui kelder on niiske ja kõle?
Redwell küte aitab ruumi sisustada tänu mitmekülgsetele küttelahendustele – vali kas pilt, peegel, tahvel vms. Lisaks hoiab infrapuna küte niiskuse ruumist eemal ja tagab ühtlase, mõnusa temperatuuri tänu infrapuna soojuse omadusele salvestuda ruumi pindades.

Infrapuna küttepaneeli abil saab igast ruumist hubane ja mõnus tuba.

Lihtne ja mugav küttelahendus!

Miks eelistada Redwell infrapuna kütet keldris?

Infrapuna küte on väga efektiivne küttelahendus, eriti keldris. Põrandakütte või õhksoojuspumba kasutamiseks peaksite paigaldama küttetorustiku, tegema suuri ümberehitusi ja keldri renoveerimiskulud suureneksid mitmekordselt. Infrapuna küttet saab kasutada lihtsa toitepistikuga. Lihtsalt paigalda küttepaneel seinale või lakke ja pane toitepistik stepslisse ning ruum läheb kiiresti soojaks. Redwell küttepaneelid võtavad vähe ruumi ja kuivatavad ka õhku tänu kiirgavale soojusele. Infrapuna küte eemaldab niiskuse, hoiab renoveeritud ja ümberehitatud keldri kuivana ning takistab niiskuse ja hallituse tekkimist. Nutikate Redwell infrapuna küttepaneelide paigaldus on lihtne ja kasutamine mugav.
Küttepaneelid töötavad hääletul ja ei vaja mingit hooldust. Infrapuna küte hoiab seinad, põrandad ja laed soojad ning niiskusevabad.

Nutikad küttekehad hoiavad stabiilset temperatuuri, töötavad hääletult ja pakuvad parimat sisekliimat.
Mitmekülgsed Redwell küttelahendused pakuvad lisaks tervislikule soojusele lisaväärtust.
Valikus nii peegel- kui pildiga küttepaneel, et kaunistada sinu kodu ja suvemaja.

Pildiga kaunistatud küttepaneel on mõnus sisekujunduselement

Redwell infrapuna küte on loodud kestma

Parim küte ka suvemajja!

Kui puhkus on läbi ja suvekodu jääb mõneks ajaks üksi, siis Redwell infrapuna küte hoolitseb, et niiskus ja hallitus majja ei pääseks.
Redwell infrapuna küte hoiab stabiilset temperatuuri majas ja saabudes on alati mõnus kodu sind ootamas.

Kui kuuled alles nüüd Redwell küttelahendusest, siis ära muretse. Ka valmis majja on imelihtne küttekehasid juurde panne – keegi ei pea külmetama.

Kujunda Redwell küte vastavalt oma maitsele

Puhkus on puhkamiseks

Kui palju maksab infrapunakütte paigaldus?

Redwell kütte paigaldamiseks pole vaja boilerit, torusid ega  laoruumi küttematerjali hoiustamiseks. Samuti pole vaja üles kaevata aeda ega lõhkuda seinu. Kõikidel küttepaneelidel on metallist kinnitustallad, mis teevad paigalduse lihtsaks ja turvaliseks. Valikus on ka alusel seisvaid küttekehasid, mis eraldi kinnitamist ei vaja. Redwell küttega ei kaasne hooldus- ega teeninduskulusid, nii et puhkused on edaspidi muretud ja mõnusad ka vihmasel suvel.
Teeme rõõmuga Sulle individuaalse pakkumise.
Võta meiega julgelt ühendust.

Õitemeri 800W küttepaneelil annab sooja ja pakub silmailu!

Lepi kohtumine kokku.

 

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista