fbpx

Raamid, raamid, raamid...

Kütmine on mugav ja kaunis

On iga küttepaneel siin meistriteos, ja veel millised raamid…
Nagu ütleb laulusalm, siis kaunis küttepaneel on suurepärane soojaallikas aga veel parem, kui oleks samas ka praktiline valgusraam.

Redwell küttepaneelidele loodud LED-valgusraamid on lihtsalt paigaldatavad valgusallikad ja lisavad visuaalset efekti. Valida saab nii otsese valguse kui kaudse nö meeleolu valgusraami vahel. Dimmerlülitiga saab valida täpselt sellise valguse nagu soov on.

Rõõmustame oma kliente uudse LED-valgusraami lahendusega, mis on loodud spetsiaalselt Redwell küttepaneelidele. Raamid on lihtsalt paigaldatavad ja valida saab nii otsest kui mitteotsest valgust pakkuvate raamide vahel. Raamid kinnituvad mugavalt magnetite abil küttepaneeli külge.

Kaunid LED-raamid sobivad nii koju kui kontorisse

Infrapuna kütte eelised

Praktiline ja pilkupüüdev

Nutikad ja lihtsalt paigaldatavad küttekehad igasse ruumi. Redwelli küttelahendus töötab hääletult, ei vaja hooldust ja tagab tervisliku sisekliima.

Redwelli küttelahendus on eriline tänu infrapuna soojuse omadusele salvestuda pindades. Tänu sellele on energiakulu väiksem, seinad ja põrandad on soojad ja kuivad ning välistatud on hallituse tekkimine. Redwelli suurest valikust leida sobiva küttekeha nii magamis- kui vannituppa. Ka suvemajas hoiab Redwell ühtlast temperatuuri aastaringi, et saaksid alati muretult puhkusele minna.

Küttepaneeli valikul lähtu põhimõttest 50W/m2, näiteks ruumile 10-12 m2 toale sobib 600W küttepaneel.
Lisaks mõtle, kas soovid küttepaneeli paigaldada seinale või lakke ja kas soovid, et küttepaneelil oleks ka mingi lisa funktsioon. Näiteks peegliga küttepaneel sobib suurepäraselt ruumidesse, kus nagunii on peeglit vaja – esik, garderoob, sauna eesruum, vannituba jne. Lahendad mitu probleemi ühe korraga, lisaks kuivavad infrapuna küttega ruumis märjad rätikud, ujumisriided ja pesu suurepäraselt, välistatud on niiskuse ja hallituse kogunemine.

Infrapuna soojus on tervislik küttelahendus igas vanuses. Allergikutele ja reumaatilisi haigusi põdevatele inimestele on see parim valik kuna õhk on puhtam ja temperatuur ühtlane.
Kõik Redwelli tooted on kokku pandud Austrias, tootmisel kasutatakse ainult rohelist energiat. Küttepaneelidele kehtib garantii 10 aastat.

Aitame rõõmuga valida parima lahenduse Redwelli valikust just teie kodu ja kontori jaoks.

Mõnus sisekliima magamistoas ja praktiline valgustus!

Kandiline või ümar?

Kujunda ise küttekeha

Redwelli valikus on erineva võimsuse ja mõõtudega küttepaneele. Vali sobilik vastavalt ruumi suurusele (50W/m2, 20W/m3), rõdule ja terrassile 100W/m2 kohta.

Kandilistele küttepaneelidele pakume nii otsest valgust pakkuvat LED-valgusraami kui ka kaudset valgusraami.
Ümaratele ROUND küttepaneelidele pakume hetkel kaudset valgusraami, mis kumab hubaselt paneeli tagant.
Valgusraam on hea võimalus anda küttepaneelile lisaefekti ja praktilisust.

Valgusraam on praktiline ja pilkupüüdev

Lepi kohtumine kokku.

 

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista