fbpx

Redwell infrapunaküte on parim lahendus ka suvekodu jaoks!

Nutikas infrapuna küte!

Olgu puhkus suvel, sügisel, talvel või kevadel - Redwell infrapuna kütet kasutades on Sinu suvemaja alati hubane ja soe!

Majades, kus aastaringselt ei elata, kipub niiskus ja rõskus majja pugema. Õhksoojuspumba tekitatud soe õhk külmade pindade vahel tekitab seintele ja põrandale kondensaati ning ruumi tekib kopitanud lõhn. Ruumis võivad hallitused kasvama hakata ka niiskel tapeedil või puidul. Hallitused tekitavad kopitanud lõhna, millest on väga raske vabaneda.

Infrapuna küttepaneel hoiab niiskuse Sinu suvekodust eemal, et sinna oleks alati mõnus minna. Majas püsib stabiilne temperatuur, seinad ja põrandad on kuivad ja sisustus ei muutu rõskeks tänu infrapunasoojusele.

Redwell küttepaneelid eraldavad soojust, mis salvestub ruumis – nii seintes, põrandas kui mööblis. Tänu sellele on välistatud hallituse tekkimine ja niiskuse kogunemine. Infrapunasoojus on püsivam kui õhu kütmine ja võimaldab säästa energiat – võrreldes tavalise elektriradiaatori või õhksoojuspumbaga on energiasääst 30%.

Erinevalt tavalisest elektriküttest ei soojenda infrapuna küttepaneelid õhku ruumis, vaid pindasid. Seinad salvestavad soojust õhust kauem ja tagastavad selle eluruumi. Nii jäävad seinad kuivaks ja hallitusel pole võimalust levida.

Teine eelis on, et õhk ei ringle – soe õhk üles ja külm alla – tänu sellele on õhk puhtam. Infrapuna küttepaneelid loovad hubast soojust sarnaselt päikesekiirtega ja tulemuseks on meeldiv ja tervislik sisekliima ning ühtlane temperatuur. Redwell küte töötab hääletult, ei vaja hooldust ja on ökonoomne.

Redwell infrapuna küttepaneel on aastaringne päike Sinu suvekodus!

Lihtne paigaldada, muretu kasutada!

Palju paigaldus- ja kujundusvõimalusi

Redwell infrapuna küttepaneele saab paigaldada vähese vaevaga nii seinale kui lakke. Küttepaneeli paigaldamiseks piisab 4-6 kruviaugu puurimisest, paneeli tagaküljel on metallist kinnitustallad, tänu millele on küttepaneele äärmiselt lihtne paigaldada. Ära muretse, kui seintel pole piisavalt ruumi või sobivat kohta, infrapuna küttepaneel toimib suurepäraselt ka lakke paigaldatuna.

Redwell küttepaneele on turvaline paigaldada erinevatele pindadele, sest paneelide tagumine külg on läikivast terasest, et soojus peegelduks ainult ette poole. Võid kindel olla, et sein või lagi, mille külge küttepaneel kinnitatud on, ei lähe kuumaks.  

Kujunda Redwell küttepaneel vastavalt soovile

Mõistlik energiakasutus

Küta kaminat rõõmu mitte külma pärast

Küttepaneeliga koos paigaldatakse eraldiseisev termostaat, mis juhib paneeli tööd vastavalt õhutemperatuurile. Termostaat peab olema küttepaneelist eraldi nii ohutuse kui efektiivsuse tõttu. Kõik Redwell infrapuna küttepaneelid vastavad Eurodirektiivis ( EU Ecodesign Directive 2009/125/EG the regulation 2015/1188)  koht-kütteseadmetele kehtestatud nõutele.

Infrapuna kütteseadmete paigaldus ja kasutamine on lubatud ainult koos eraldiseisva toatermostaadiga, millel on järgmised funktsioonid: elektrooniline toatemperatuuri kontrolliv taimer ja kaugjuhtimisvõimalus ja/või toatemperatuuri seadistamine koos avatud akna avastamisega ja/või kohanev käivitusjuhtimine.

Termostaadi abil on soovitud temperatuuri hoidmine mugav ja energiakasutus mõistlik.

Kasutamiseks sobivad kõikide tootjate termostaadid. 

 

Infrapuna küttepaneel seinal jagab soojust ühtlaselt kogu ruumis

Garantii 10 aastat!

Mitme funktsiooniga küttepaneelid

Kuna infrapunasoojus on pindades salvestuv soojus, siis on oluline valida iga ruumi jaoks õige küttevõimsusega küttepaneel. Arvesta valikul nii ruutmeetreid, kui ruumi otstarvet, sest Redwelli valikus on mitmeid lisafunktsioonidega küttepaneele.

Küttepaneeli valikul arvesta vähemalt 50W ruutmeetri kohta, siis võid kindel olla, et vihmasel sügisel ja külmal talvel, on suvekodus mõnus ja soe. 10 ruutmeetrise ruumi jaoks sobib suurepäraselt 500-600W küttepaneel.

Kasuta nutikalt Redwell küttepaneelide praktilisust:

  • Vannituppa ja esikusse näiteks peegliga küttepaneel,
  • lastetuppa või kööki kriidi/markeri- tahvel,
  • elutuppa led-valgustusega küttepaneel, mis pakub ka hubast valgust.

Ka magamistuppa sobib infrapuna küte suurepäraselt, sest õhk püsib kerge ja värske aga kehal on soe.  Magamistuba võid kaunistada kasutades näiteks pildiga või mustrilisest klaasist küttepaneeli.

Valik on suur ja need ainult mõned näited Redwell kütte võimalustest. Hoia kulud kontrolli alla ja ära muretse kütmise pärast – naudi elu!

Küsi pakkumist kas tervele majale või ühele ruumile. Leiame parima lahenduse ja aitame paigaldusel. Garantii 10 aastat!

Redwell küttepaneel on praktiline ja efektiivne

Lepi kohtumine kokku.

 

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista