fbpx

Küttepaneelide hinnakiri 2022

Hinnakiri

Infrapuna kütte põhitõed

Tavapärase kütte puhul toimub soojuse ülekanne konvektsiooni abil - õhk soojeneb ja tõuseb üles ning jahedam õhk liigub jälle madalamale. Sellest tulenevalt on temperatuuride erinevus ruumi madalamate ja kõrgemate osade vahel mitu kraadi, toimub pidev õhuringlus koos tolmu ja viiruste ning allergeenidega. Kokkuvõttes liigub soe õhk külmade seinte vahel ja temperatuur ei ole ruumis ühtlane.  Loe edasi

 

 

 

 

 

 

Redwelli suurest ja mitmekülgsest valikust leiad sobiva küttepaneeli iga ruumi jaoks!

 Kirjuta oma soovist 

 

Meeldiv soojus tänu Redwell küttele.

Suurepärase mõjuga soojus!

Redwell infrapuna küttepaneelid kiirgavad õrna pika laine C-kiirgust (lainepikkus 7-15 µm). Seinad, laed ja sisustus salvestavad küttepaneelist tuleva soojus, mitte õhk. Selline soojus ja keskkond on kasulik inimorganismile ja tugevdab ka immuunsüsteemi.
Infrapuna kütet kasutades on õhus vähem tolmu, baktereid ja allergeene, ruumis on püsiv õhuniiskus ja takistatud on hallituse teke. Parim küttelahendus nii eramaja kui korteri jaoks!

Loe edasi

Infrapuna küte säästab energiat!

Iga küttepaneeli juhitakse eraldiseisva termostaadiga, et tagada soovitud temperatuur igas ruumis ja säästa energiat. Kasutamiseks sobivad kõikide tootjate termostaadid. Tänu ökonoomsele energiakasutusele ja hooldusvabale süsteemile on infrapuna küttelahendus soodsaim küttelahendus!
Loe edasi

 

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista