fbpx

Infrapuna kütte eelised

Infrapuna küte on palju rohkem, kui ainult radiaator!

Energiatõhusus, ökonoomsus ja soojusmugavus

Infrapuna küttepaneelid tagavad tervisliku sisekliima, mis ei põhjust limaskestade ega naha kuivust.
Lihtne paigaldada nii seinale kui lakke.
Küttepaneelide kaunis välimus pakub silmailu lisaks meeldivale ühtlasele soojusele.
Õigesti valitud küttepaneelid võimaldavad nautida muretut kütet ja säästa energiat

Loe edasi

Nutikas ja mitmekülgne kütteallikas

Lihtne paigaldada just sinna, kus sinu kodus kõige paremini sobib!

Soojus, mis avaldab soodsat mõju

Redwell küttepaneelid eraldavad õrnu ja ohutuid pikalainelisi C-kiiri  (7-15 µm lainepikkus). Infrapunakiirgus kütab soojaks seinad, laed ja sisustuse mitte ruumis olevat õhku. Selline soojus on kasulik inimorganismile tugevdades inimese immuunsussüsteemi. Redwell infrapuna kütet kasutades on õhus vähem tolmu ja allergeene, õhuniiskus püsib normis ja välistatud on hallituse moodustumine seintel. 

 Loe edasi

 

 

Sobitub erinevatesse ruumidesse, valikus nii seinale kui lakke kinnitatavaid ja alusel seisvaid küttekehi

Kas infrapuna küte on ohutu?

Kaug -infrapuna küte on 100% ohutu! Seda on kinnitanud arvukad, erinevate ülikoolidega koostöös, läbi viidud uuringud. Kuigi Redwell infrapuna küttepaneelid pakuvad samasugust soojust nagu päike, ei eralda paneelid kahjulikke UV -kiiri. Koduses kasutamises on Redwell küttepaneelid on olnud juba aastast 2002 ja pälvinud väga mitmeid rahvusvahelisi tunnustusi nii ökonoomsuse, keskkonnasõbralikkuse kui tervislikkuse osas. Lisaks on mitmed Redwell küttepaneelid pärjatud korduvalt disaini auhindadega (Red Dot, German Design Award jne).

 Loe edasi

 

 

Stiilne ja mugav küte!

Lai tootevalik

Redwell küttepaneelide kõrge kvaliteet, kohaldatavus ja muljetavaldav tõhusus eristab neid tavapärastest küttelahendustest.  Nutikas ja lai tootevalik pakub sulle palju võimalusi, et vastata sinu individuaalsetele vajadustele. Kas otsid küttelahendust uuele ehitisele või vajad renoveeritavale majale lisakütet - Redwell küttepaneelide valikust leiad sobiva.
Ole kaval ja kasuta mitme funktsiooniga küttepaneele, näiteks esikus ja vannitoas peegliga küttepaneeli ja köögis või lastetoas musta kriiditahvlit märkmete tegemiseks ja joonistamiseks.

 Loe edasi

 

 

Austria kvaliteet

Redwell pakub esmaklassilisi lahendusi parima kütte jaoks. Tooted valmistatakse käsitsi Austrias järgides kvaliteedistandardit ja keskkonnasõbralikkust. Redwell`il on kaasaegne tootmisüksus, mis tagab suure tootlikkuse ja pideva tootearengu. Redwell on juhtiv infrapuna kütteseadmete arendaja ja tootja ning ligi 20 aastat rahvusvahelisel turul. 

 Loe edasi

 

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista