fbpx

Infrapuna küttepaneeli juhtimine

Küttepaneelide juhtimine termostaadi abil teeb kasutamise mugavaks ja ökonoomseks.

Miks ei ole termostaat paneeli sees?

Kõik Redwell küttekehad vastavad Eurodirektiivis ( EU Ecodesign Directive 2009/125/EG the regulation 2015/1188) kohtkütteseadmetele seatud ökodisaini nõuetele:

Infrapuna kütteseadmete paigaldus ja kasutamine on lubatud ainult koos eraldiseisva toatermostaadiga, millel on järgmised funktsioonid: elektrooniline toatemperatuuri kontrolliv taimer ja kaugjuhtimisvõimalus ja/või toatemperatuuri seadistamine koos avatud akna avastamisega ja/või kohanev käivitusjuhtimine.

 Loe edasi

 

Nutika termostaadiga juhid küttepaneeli mugavalt kõikjal, kus oled.

Seinale paigaldatud küttepaneel hoiab ruumis ühtlast temperatuuri.

Kas küttepaneeli puudutamine on ohtlik?.

Redwell küttepaneelid on toodetud hoolikalt valitud kvaliteetsetest materjalidest. Enne toodete müüki panemist on aastate jooksul viidud läbi arvukalt katseid, et leida parimad materjalid. Redwelli küttepaneelide ehituses ei ole midagi juhuslikku, tänu arendustööle on saavutatud optimaalseim ja turvalisim lahendus.

 Loe edasi

 

 

Infrapuna küttepaneelid - juhtimine

Ehkki paneeli integreeritud termostaat võib tunduda äärmiselt mugava lahendusena, siis pole sellel mõtet kuna küttepaneeli vahetus läheduses on temperatuur kõrgem, kui paar meetrit eemal. Kui termostaat on küttepaneelile liiga lähedal, siis saavutatakse termostaadil seadistatud soovitud toatemperatuur väga kiiresti, küte lülitatakse välja ja ülejäänud ruumis on ikka külm. 

Temperatuuriandur tuleb paigutada ruumis kohta, kus veedate suurema osa ajast ja kus soovite soovitud temperatuuri saavutada. Vastuseks küsimusele, kas infrapuna kütet on mõtet näiteks ööseks või tööl viibimise ajaks välja lülitada, on ei. Uuringud näitavad, et temperatuuri ühtlasel tasemel hoidmine on vähem energiakulukas selle asemel, et lasta toal öösel jahtuda ja siis hakata uuesti soojaks kütma. 

 

Kui maja jääb tühjaks?

Kütteperioodil nädalaks paariks puhkusele sõites on loomulikult mõistlik paar kraadi tavapärast temperatuuri langetada ja energiat säästa. Vältida tasub infrapuna kütte täiesti välja lülitamist, sest nagu sai öeldud, siis ruumi uuesti soojaks kütmine on energiakulukam kui stabiilse temperatuuri hoidmine.

Infrapuna küte hoiab ka suvekodus aastaringselt mõnusat sisekliimat, ei lase niiskusel ruumi tungida ega sisustusel ja voodiriietel kopitama minna aga selleks ei ole vaja hoida tühjas majas +20 °C.  Infrapuna kütet kasutades püsivad seinad ja põrandad kuivad erinevalt soojuspumbast, mis kütab õhu soojaks ja soe õhk keerleb külmade pindade vahel põhjustades kondensaadi tekkimist.

Valige termostaat vastavalt oma maitsele ja vajalikele funktsioonidele.

Redwell küttepaneele juhitakse eraldiseisva termostaadiga, et kasutamine oleks ökonoomne ja turvaline. Kombineerimiseks sobivad kõikide kaubamärkide termostaadid. Saate ise valida endale sobiva termostaadi vastavalt välimusele, funktsioonidele, paigaldusele ja juba olemas olevale süsteemile (nt tark kodu). Termostaadi kasutamine aitab säästa energiat, teeb kasutamise mugavaks ja turvaliseks. Igas ruumis püsib soovitud temperatuur, näiteks soovid magamistoas hoida madalamat temperatuuri kui vanni- ja elutoas, termostaadi kasutamine teeb selle väga lihtsaks.

 Loe edasi

 

Aitame rõõmuga valida parima lahenduse ja paigalduskohad. 

Küsi julgelt nõua ja kirjuta oma soovidest info@redwell.ee või astu läbi meie salongist Pärnus, Suur-Jõe 60.

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista