fbpx

Veebipõhiste pakkumiste sisu

Redwell Esti
Loobumine

1. Veebipõhiste pakkumiste sisu

Autorid ütlevad lahti igasugusest vastutusest, mis puudutab ajakohasust, õigsust, täielikkust või esitatud informatsiooni kvaliteeti. Nõuete lahendamine autorite poolt põhinedes materiaalsetele või mittemateriaalsetele kahjudele, mis on põhjustatud esitatud informatsiooni kasutamisel või ebaõnnestunud kasutamisel ja/või ebapiisava informatsiooni kasutamisel on kategooriliselt välistatud. Selliseid kahjusid ei saa omistada selgelt kaalutletud süüna või raske hooletusena autoritele. Pakkumised ei ole siduvad pakkumised ja ei asenda kirjalikku kinnitust. Autoritel on õigus osaliselt muuta, täiendada või kustutada lehekülgi või kogu pakkumine ilma hoiatuseta või peatada nende avaldamine

2. Viited ja lingid

Otsesed või kaudsed viited välistele veebilehekülgedele (linkidele), mis ei ole autorite vastutusel, on vastutus reserveeritud juhtumitele, kus autoritel on sisu tuttav ja mil nad saavad mõistlikult ja tehniliselt takistada juurdepääsu ebaseaduslikule sisule. Autorid tunnistavad selgesõnaliselt, et viidete lisamise hetkel ei tuvastatud ebaseaduslikku sisu lehekülgedel, millele viidati. Autoritel pole mingit mõju praegusele ega tulevikus kasutatud kujundusele või autorsusele viidatud lehekülgedel. Autorid distantseerivad end selgesõnaliselt peale lingi lisamist tehtud sisust ja muudatustest. See seisukoht kehtib kõigi viidete ja linkide kohta, samuti soovituste, külalisteraamatu sissekannete, arutelufoorumite ja e-posti nimekirjade kohta, mis autorid on teinud. Igasugune ebaseaduslik, puudulik ja eriti kahju, mis tuleneb esitatud info kasutamisest või kasutamata jätmisest langeb vastutus lehekülje, millele viidatakse, haldajale mitte lihtsalt lingi jagajale.

3. Autoriõigus ja kaubamärk

Autorid püüavad järgida kõigis oma avaldatud materjalides autoriõigusi graafiliste, helidokumentide, videolõikude ja teksti kasutamisel. Autorid kasutavad ainult enda loodud graafikat, helidokumente, videolõike ja tekste. Kasutatakse ka litsentsivaba graafikat, helidokumente, videolõike ja tekste. Kõik kaubamärgid ja brändid, mis internetis pakutakse kohaldatakse hetkel kehtivale kaubamärgi regulatsioonile ja registreeritud omanikele. Krediidile viitamine ei tähenda, et kaubamärgid pole kaitstud kolmandate osapoolte poolt. Autoriõigus avaldatud teemadel, mis on tehtud autorite poolt on eranditult veebilehe autoritel. Sellise info (graafilise, heli, videolõikude, tekstide) kopeerimine ja kasutamine teistes elektroonilistes või trükitud publikatsioonides on ebaseaduslik ja vajab autorite konkreetset luba.

4. Õiguslikud tagajärjed

See lahtiütlemise klausel loetakse osaks müügipakkumise leheküljest, kust see pakkumine pärineb. Kui osa tekstist või individuaalne teksti sõnastus ei vasta (enam) (täielikult) seadustele, siis ülejäänud dokumendi osad jäävad kehtima nii sisu poolest kui lepingu kehtivuse osas.

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista