Redwell on üks Austria Majanduse tšempionidest 2019!

Hermes ärigala Viinis

Redwell võttis osa Hermes ärigalast Viinis Hofburgis

Meediaettevõte KURIER korraldas koos Föderaalse majandusministeeriumi, Austria juhtivate ettevõtete ja Austria kaubanduskojaga neljandat korda galaürituse Viinis Hofburgis, kuhu olid kutsutud silmapaistvad Austria ettevõtted. Üritusel anti üle auhind “Economic Champions 2019”. Ka Redwell Manufactur GmbH oli kutsutute hulgas.

hermeswirtschaftspreis2019-01-1024x932-1

Vasakult paremale: Mike ja Ina Buschhoff (Redwell Manufactur GmbH omanikud), Susanne Pimperl (turundusjuht) ja Michael Ringbauer (omaniku parem käsi)

hermeswirtschaftspreis2019-03-1024x682-1

Hermes Gala 2019

Hermes Äriauhind 2019

Austria ettevõtted said auhinnatud 8 kategoorias.

Galal anti välja lisaauhinnad 8 kategoorias – Hermes Äriauhind 2019 teenindus-, pere-, kaubandus-, tööstus-, logistika-, turismi- ja naiste juhitud ettevõtetele ning edukale eksporditööstusele. Hermese auhindadele kandideerib alati arvukalt ettevõtteid kogu Austriast. Spetsialistidest koosnev žürii valib parimad välja võttes arvesse ka müügikasvu, töötajate arvu suurenemist, kasumlikkust ja rahvusvahelise turu osakaalu.

80 valitud ettevõtet kutsuti galale ja auhinna tseremooniale- 10 kandidaati kategooria kohta.
Redwell Manufaktur küll ei võitnud sel aastal aga suur au oli kuuluda nominantide hulka “Economic Champion 2019”.

Meil on suur au kuuluda Austria 10 kõige väljapaistavama ettevõtte hulka tööstuse kategoorias.

Palju kopeeritud, alati edutult!

Austria kvaliteet!

Redwell küttekehad pannakse kokku käsitsi Austrias. Küttepaneelide aluseks on kivimiplaat, mis kliendi soovil kaetakse kas pulbervärvitud roostevaba terase, pildi, valge või musta klaasi või peegliga. Võimalus on toonida küttekehi kliendi soovile vastavalt. Redwelli toodete eesmärk on, et küttekeha oleks efektiivne ja kaunis lisand sinu kodus või kontoris.

c-bernhardbergmann-9668-1024x683

Kõik Redwell küttekehad valmistatakse käsitsi!

we-line-inkl-10-jahre-garantie-1024x1536

Garantii 10 aastat!

Infrapunasoojus on seal, kus oled sina!

Innovatiivne ja turvaline küttelahendus

Redwell küttelahendust ja tooteid on aastate jooksul palju tunnustatud ja auhinnatud. Redwelli küttekehad vastavad Leitbetriebe Austria kõrgetele nõudmistele: tegemist on innovatiivse, pidevalt areneva eduka firmaga, millel on kõrge sotsiaalne vastutus – auastme esimene koht.
Heaks kiidetud ja soovitatud IBR (Institute für Baubiologie Rosenheim GmbH) poolt. Redwellile on antud kvaliteedi ja tervisesõbralikkuse sertifikaat, mis kinnitab kasutatud materjalide ohutust.Tooted vastavad CE nõutele.
Redwell Manufaktur GmbH kinnitab, et kütteelemendid vastavad EMC Direktiivile ja EL Madalpinge Direktiivile 2006/95/EG
TÜV Nord – sertifikaat tootmisettevõttele, millel on TÜV Nord ohutusmärk 2003
Energy Globe Award Burgenland 2015
Tootele on antud Red Dot auhind disaini eest 2015.aastal.
Riiklik preemia 2015 Keskkonnakaitse ja energiatehnoloogia „Puhas tehnoloogia Austrias“
Rahvusvaheline Elektrilise sudu uurimise ühingu (International Society for Electrosmog Research) tunnustus, et Redwell infrapuna küttepaneel WE1600 vastab nõuetele ja eralduv elektromagnetkiirgus jääb alla lubatud keskmise.
Saksa disaini auhind 2017 ja 2020 (German Disain Award Winner 2020)

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.