Sertifikaadid

State Prize

Staats Preis 2015

2015. aasta riiklik keskkonna- ja energiatehnoloogia auhind “2IN1 – Heat & Light” on üks kolmest parimast projektist 2015. aasta keskkonna- ja energiatehnoloogia riiklikul auhinnal.
paragraph-0d99664e

Patendid

Infrapuna küttesüsteemide turuliidrina omab Redwell Manufaktur GmbH arvukalt tootepatente, erinevaid registreeritud kaubamärke ja kasuliku mudeli kaitset.
Leitbetriebe Austria

LEITBETRIEBE AUSTRIA

Redwell vastab Leitbetriebe Austria kõrgetele nõudmistele: tegemist on innovatiivse, pidevalt areneva eduka firmaga, millel on kõrge sotsiaalne vastutus – auastme esimene koht.
gda17-ve-winner-rgb-quadr-36c55161

German Design Award

Silmapaistev disain, jätkusuutlike mudelite edendamine ja visioonide elluviimine. Mõnikord on suur mõju ainult väikestel muudatustel või ideedel, mõnikord tervetel ärimudelitel. Saksa disainiauhind tunnustab murrangulisi disainisaavutusi.
igef-german-medium-1-500x500

IGEF

IGEF – Internationale Gesellschaft für Elektrosmog-Forschung WE1600 vastab International Society for Electrosmog Research (IGEF) nõuetele – tulemusega: elektromagnetkiirgus on alla praeguse keskmise väärtuse.
tuev-nord-2

TÜV Nord

Tootmisettevõtte sertifikaat toodetele, mis on varustatud TÜV Nord ohutusmärgiga.
logo-fuer-homepage-icon-600ea5ca

Energy Globe Award Burgenland 2015

Energy Globe Award on maailma hinnatumaid keskkonnaauhindu, millega tunnustatakse igal aastal säästvaid algatusi kogu maailmast.
German Design Award Winner 2020

German Design Award 2020

German Design Award 2020 Auhind, mis visualiseerib edu! Saksa disainiauhinna tipptasemel rahvusvaheline žürii tunnustab murrangulisi disainisaavutusi.
universal-design-2-500x500

Universal Design

Kvaliteedimärk toodetele, mis on tehniliselt ohutud, hõlpsasti kasutatavad, vastupidavad ja atraktiivse disainiga.
tuev-gs-2-500x500

TÜV

GS – testitud seadme ohutus Sertifikaat selle kohta, et Redwelli toode vastab seadme- ja tooteohutuse seaduse (GPSG) nõuetele.
ce-zertifikat2019-unterzeichnet

CE- vastavusmärgis

CE – vastavusdeklaratsioon Kütteelemendid vastavad EMC Direktiivile ( elektromagnetilise ühilduvuse seadus) ja EL Madalpinge Direktiivile 2006/95/EG
German Design Award 2020

German Innovation Award

Innovatsiooniauhinnaga German Innovation Award tunnustatakse uuendusi, mis saavutavad väikese detailina suurepärase efekti!
good-design

The Good Design Awards

Good Design® asutasid 1950. aastal Chicagos Edgar Kaufmann Jr., Eero Saarinen, Charles ja Ray Eames. Logo autor Mort Goldsholl. Eesmärk tõsta teadlikkust kaasaegsest disainist ning tunnustada nii tooteid kui ka tööstuse liidreid disaini ja tootmise alal.
54-tuv-nord

IBR

IBR (Institute für Baubiologie Rosenheim GmbH) kvaliteedi ja tervisesõbralikkuse sertifikaat, mis kinnitab kasutatud materjalide ohutust.
Iconic Awards 2020

Iconic Award 2020

Uuenduslikke tooteid autasustatakse rahvusvahelisel arhitektuuri- ja disainivõistlusel. Nii ka Redwelli Tower 3IN1!
igef-zertifikat-ere3-en-19

IGF

International Association for Electrosmog Research (IGF). Teadlaste, arstide, inseneride, tehnikute ja ekspertide rahvusvaheline ühendus, mis on uurinud elektrosmogi (EMF Pollution) mõju inimestele, loomadele, loodusele ja keskkonnale alates aastast 1990. Redwell küttepaneelid vastavad ühingu nõuetele.
urkunde-red-dot-award_page-0001

Red Dot Award

Red Dot Award Mudel “2IN1 – Heat & Light” sai Red Dot Award: Product Design 2015 auhinna.
Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.