Ajalugu

Iga algus on raske
1998. aastal oli esimene kokkupuude Venemaal toodetud infrapuna kütteelementidega.
1998. aastal oli esimene kokkupuude Venemaal toodetud infrapuna kütteelementidega.

Koostöös valmisid esimesed tooted ehitustööstusele (kuivatitesse) ettevõtte endise nime all WLL. 2000. aastal lõpeb koostöö Venemaa tootjaga. Algab infrapuna kütteelementide arendamine kodu garaažis, koostöö GSF Ökoloogia ja Tervise Instituudiga Münchenis.

2001. aastal kolis tootmine garaažist puussepa töötuppa. Valmisid esimesed prototüübid, katsetati uusi sidusaineid materjalide ohutuks ühendamiseks.
Iga algus on raske
2002
Esimene partii tooteid müügile
Tootmine kolib Hartbergi, tootmisliinil töötab kaks töötajat.Uues tehases võetakse kasutusele spetsiaalselt arendatud kuumakindlad liimid ja värvid. Algab seeriaviisiline tootmine ja laiendatakse toodete valikut.

2003. aastal antakse toodetele TÜV kvaliteedimärgis ja tootesarja sertifikaat Ettevõtte endine nimi WLL muudetakse IHS Infrarot Heizsysteme Ltd. IHS logo on registreeritud kaubamärk.
2002
2005 - Uued võimalused
Redwell logo
Võetakse kasutusele Redwell logo. Kaubamärgi kaitse, turunduskampaania uue brändi tutvustamiseks, trükitud IHS pakendid.

Hakatakse tootma kütteelemente Kanadasse ja USA`sse.
2005 - Uued võimalused
2007
Kvaliteet on Redwelli esimene prioriteet
Võetakse kasutusele Redwell logo. Kaubamärgi kaitse, turunduskampaania uue brändi tutvustamiseks, trükitud IHS pakendid.

Hakatakse tootma kütteelemente Kanadasse ja USA`sse.
2007
2009
Uued kontori- ja tootmisruumid
Redwell noobel infrapuna küttelahendus on esindatud rahvusvahelisel turul juba rohkem kui 30 riigis.

Redwelli tooted pannakse käsitsi kokku kvaliteetsetest materjalidest rangelt kontrollitud tootmisprotsessi käigus.

Redwelli tooted on loodud eesmärgiga säästa energiat, hoida keskkonda ja pakkuda tervislikku soojust kogu perele.
2009
2010 - uus nimi
Nüüdsest alates on ettevõtte nimi "Redwell Manufaktur GmbH"
Ühe mehe unistusest ja ideest on saanud juhtiv infrapuna kütte tootja. Redwelli tooted on innovatiivsed, vastupidavad ja turvalised. Redwell küttekeha on nii palju rohkem, kui lihtsalt soojaallikas.

REDWELL — tunnustatud infrapuna kütteelementide kaubamärk — saadaval ainult Redwell esindustes asjatundjate käest.
2010 - uus nimi
2011
Kolimine uude majja Ökopargis Hartbergis
Tootmisala laiendamine, uues hoones ruumi 3.600 m², uus arenev piirkond.
2011
2012
Uus, uus, uus
Pidev uute toodete arendamine, müügijuhend ja uue kaubamärgi kasutamine.

Küttekehade testimine uutes kliimakambrites, kompetentsikeskuse planeerimine Ökopargis.

Redwell arendab ja kontrollib oma tooteid pidevalt, et tagada kvaliteet ja efektiivne küte. Redwelli toodete kõrge kvaliteedi tagavad parimad materjalid, millest küttekehad kokku pannakse.

Redwelli tooteid on palju kopeeritud – alati edutult!

Redwelli küttekehad on palju enamat kui ainult küttekehad. Valikus on peeglid, pildid ja kriidi- ning markeritahvlid nii põhi- kui lisakütteks
2012
2013
Garantii 90 kuud!
Endise 60 kuu asemel on nüüd toodetel garantii 90 kuud. Integreeritud juhtsüsteemiga Redwell käteräti kuivataja vallutab turu. Kvaliteedi parandamine tänu tehnilistele täiustustele.

Redwell Manufaktur esimene näitus messil uue 80m² näitusealaga, uuringute ja tootearenduskeskuse avamine.
2013
2014
Uue tootmis- ja arenduskeskuse ehitus
Peakorteri kolimine Rotenturm. „Leitbetrieb AT“ sertifikaadi saamine. Uute püsti seisvate mudelite ja vannitoa kütte arendus.

Täiendava tootmisettevõtte ehitus Rotendurmis, kus on 900m² tootmispinda koos lao- ja puhkeruumidega. Uued Redwell poed Austrias.
2014
2015
Silmapaistev innovatsioon
„2IN1 – Heat & Light“ turule toomine. Red Dot Award võitmine ja Energy Globe Award of Burgenland tunnustuse pälvimine, riiklik auhind Energy Globe Award: top 5 projekt, State Prize Clean Technology Austria: top 3 hulgas
2015
2017
Disaini auhind
Ainulaadne ja uuenduslik toode „2in1“ võitis Saksa Disaini Auhinna German Design Award 2017.

“2in1” küttekeha näol on tegemist energiat säästva tehnoloogia võimsa valgusallika kombinatsiooniga 2IN1 – Soojus & Valgus!

Energiat- ja ruumisäästev tööstuslik küttesüsteem, mis on loodud spetsiaalselt tootmishoonetele.

Valikus kolmes erinevas suuruses ja võimsusega:

S 1250W, 230V, H: 370mm, DM: 1270mm

M 2500W, 230V H: 540mm, DM: 1270mm

L 3400W, 400V H: 620mm, DM: 1270mm

2IN1 küttekehad on kasutusel ka Redwell tootmishoones, tagatud on mõnus sisekliima ja tervislikud töötingimused töötajatele
2017
2018
Garantii 10 aastat
Sest me oleme kindlad selles, mida teeme!

Redwell on pikendanud garantiid toodetele algse 60 kuu pealt 90 kuu peale ja lõpuks 10 aasta peale. Kõrge kvaliteet ja energiasäästlik kasutamine on tagatud tänu spetsiaalselt Redwelli toodete jaoks valmistatud materjalidele ja rangelt kontrollitud tootmisprotsessile
2018
2019
Rahvusvaheline disaini auhind
Silmapaistvale innovaatilisele tootele „2in1“ omistati järjekordne auväärne auhind – Good Design Award.

GOOD DESIGN® näitusprogramm algas 1950. aastal sponsorlusena Chicagos Merchandise Mart´i ja Moodsa Kunsti Muuseumi vahel (Museum of Modern Art, New York City) ja jätkub tänapäeval Chicago Athenaeumis: Museum of Architecture and Design. 70-aastane, GOOD DESIGN® on vanim ja mainekaim Auhinna Programm maailmas. Loodud Chicagos 1950 MoMA endise kuraatori Edgar Kaufmann, Jr. poolt koos selliste moodsa kunsti pioneeridega nagu Charles ja Ray Eames, Russel Wright, George Nelson, ja Eero Saarinen. GOOD DESIGN® hindab aasta saavutusi parima tööstus- ja graafilise disaini vallas ja maailma tootjaid nende püüdluste eest erakordse disaini tipptaseme poole.
2019
2020
Tower 3IN1 paistis taas silma
Küttekeha „Tower 3IN1“ võitis rahvusvahelise žürii südame ja sai pärjatud German Design Award 2020 auhinnaga. Auhinnatud disain küttekeha, mis sisaldab ka kõlarit ja led-valgustit ja on tõeline pilgupüüdja Sinu kodus! Kahepäevase võistluse käigus hindas žürii kõiki esitatud tooteid. Hindamisele oli esitatud 5000 projekti, millest kokku tunnustati 71 projekti kolmes kategoorias. Hartbergi ettevõte – Redwell Manufaktur GmbH koos uudse infrapuna kütteelemendiga Tower 3IN1 on uhke võitja. Infrapuna küttesüsteem Tower 3IN1 jäi züriile silma, kuna ühendab meeldiva soojuse kauni disainiga. Selle mobiilse ja uuendusliku kütteelemendi küttevõimsus on 800 vatti tänu 4 küttepinnale ja 360 ° soojuse eraldumisele küttetorni ümber. Infrapuna soojus levib ruumis kiiresti ja energiasäästlikult. Oma ajatu disaini ja praktiliste lisadega pakub TOWER 3IN1 ruumis ka meeldivat ja harmoonilist muusikat tänu Bluetooth-moodulile.

Saksamaa disainiauhinnaga tunnustatakse uuenduslikke tooteid ja projekte, nende tootjaid ja disainereid, kes on Saksamaa ja rahvusvahelise disainimaastiku teerajajad. Auhindu jagab tippklassi rahvusvaheline žürii. Saksamaa disainiauhind avastab ja esitleb ainulaadseid disainisuundi: võistlus, mis edendab disainile suunatud majandust. Alates 2012. aastast tunnustab Saksamaa kaubamärgi- ja disaininõukogu igal aastal rahvusvahelisel tasandil silmapaistvaid tooteid ja teenuseid ning autasustab neid Saksamaa disainiauhinnaga. Üle 5000 hindamisele esitatud projekti räägivad iseenda eest. Ihaldatud auhinna annavad välja 40 tuntud eksperti 8 riigist.

Ajatu vorm ja praktiline taust – küttekeha Tower 3IN1 pakub nauditavat soojust, meeldivat valgust ja harmoonilist muusikat stiilselt sinu toas.
2020
Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.