Redwell Eesti salong, Pärnus, Suur-Jõe 60

Tule ja vaata, kui ilusad ja nutikad on Redwell küttekehad - igaüks leiab oma!

Mõistame, et alati pole võimalik tulla meie salongi tööpäevadel 9-17 - sellest pole midagi. Kirjuta või helista ja lepime kokku sellise aja, mis Sinu tegemistega sobib. Ootame kohtumist!

valireklaam-e1643711280451

Redwell Eesti salong Suur-Jõe 60, hea võimalus oma silmaga veenduda Redwell küttepaneelide kvaliteedis ja ilus.

infrapuna küttepaneel kontori seinal-01

Redwell infrapuna küttepaneel kontori seinal loob tervisliku töökeskkonna.

Kuidas jõudis Redwell Eestisse?

Usaldus esimesest silmapilgust.

Kirjutan veidi, kuidas meie Redwelli tooted enda jaoks leidsime ja miks me neid armastame.

Saime teada oma Saksamaal elavatelt sõpradelt, et seal kandis kasutatakse palju meie jaoks tundmatut infrapuna kütet.  Kuna otsisime oma koju mõnusat küttelahendust, mis ei vajaks igapäevast tegelemist, siis uurisime lähemalt Redwelli nutika küttelahenduse kohta. Pikemalt mõtlemata võtsime tootjaga ühendust ja leppisime kohtumise kokku – eesmärk oli endale koju hea küttelahendus leida, ei muud :)

 

20.oktoobril 2018...

istusime autosse ja võtsime ette sõidu Austriasse

Istusime Pärnus oma autosse ja sõitsime ühe jutiga Austriasse, Hartbergi, kus asub Redwell Manufactur. Redwelli kontoris võttis meid vastu Michael Ringbauer, kes on Redwelli looja parem käsi.

Redwell on Austrias pereettevõttena alustanud infrapuna kütteseadete tootja. 2005. aastast on tegemist rahvusvaheliselt tuntud ettevõttega. Redwell teeb rõõmuga koostööd inimestega, kes jagavad nende vaimustust infrapunasoojuse vastu. Niimoodi juhtuski, et saime inspiratsiooni Redwelli lahendustest ja soovisime infrapuna kütet oma kodus põhiküttena kasutada. Apteekrina hindan eriti tervislikku sisekliimat, mille infrapuna küte ruumis tekitab. Olen apteegis töötades näinud, kui paljud inimesed on hädas kuivade silmade ja kuiva nina limaskestaga, rääkimata allergikutest. Paljusid neid hädasid saab leevendada kasutades infrapuna kütet, mis ei muuda õhku ruumis kuivaks ega põhjusta pidevat õhuringlust.

 

img-20181021-143324-5-1024x1365

Autoga Pärnust Hartbergi ühe jutiga - väsinud aga õnnelikud

20181022-133119-1024x768

Ivar koos Redwell Manufactur esindajatega

Tutvusime tootmise ja meeskonnaga...

Tihti kopeeritud, alati edutult!

Kahe intensiivse päeva jooksul saime koolituse nii infrapuna kütte olemusest, eelistest kui küttepaneelide tootmisprotsessist. Saime piiluda ka Redwelli asutaja kabinetti, kus toimub pidev uute küttelahenduste arendamine, aina nutikamaks ja märkamatumaks muutuvad infrapuna küttelahendused. Saime kinnitust nii sellele, et soovime infrapuna kütet oma kodus kasutada kui ka suurele vajadusele Eestis toimiva küttelahenduse järele.

Redwell küttelahendust on võimalik kasutada nii põhi- kui lisakütteks. Küttepaneele saab soetada ja paigaldada vastavalt maja ehitamise või renoveerimise edenemisele järk järgult. Küttekehade soetamine on paindlik ja ei vaja suurt investeeringut.

Tutvusime tootmise ja meeskonnaga ja veendusime, et “Valmistatud käsitööna Austrias” ei ole sõnakõlks. Kõik tooted pannakse tõesti kokku käsitsi, kontrollitakse ja testitakse regulaarselt.

 

 

Jätkusuutlik küttelahendus, mis hoolib keskkonnast!

Aastatepikkune arendustöö ja testimine - midagi ei ole juhuslikku.

Tootmishoonetes kasutatakse ainult rohelist energiat, materjalid on spetsiaalselt Redwelli jaoks välja töötatud ja unikaalsed. Redwelli tooteid kopeeritakse usinalt aga sellist kvaliteeti ei saavutata masstoodanguga kunagi.

Redwelli looja ja eestvedaja jätkab uute toodete arendamist, et pakkuda aina uusi küttekvaliteeti parandavaid kauneid lahendusi. Eesmärgiks on pakkuda tervislikku ja tavapärasest küttest erinevat soojust, mis on kaunis ja praktilises vormis pakkudes lisaväärtust!

c-bernhardbergmann-9668-1024x683

Redwell küttepaneelid pannakse kokku käsitsi, et tagada parim kvaliteet

redwell-kontor

Meie kontoris saad asjatundlikku nõu

Leping sõlmitud

22.10.2018

Nüüdsest on Redwell suurepärased infrapuna küttelahendused saadaval ka Eestis. Kuna meile meeldib üle kõige elada ja kasvatada oma lapsi Pärnus, siis asub ka meie kontor Pärnus aga toimetame vabalt ja rõõmuga üle Eesti.

Kes ei saa tulla meie juurde, siis me tuleme hea meelega teie juurde, anna ainult oma soovist julgelt teada kylli@redwell.ee

Redwelli tooted on saanud sooja vastuvõtu ja hea tagasiside ka Eesti klientidelt, kiidetakse nii kaunist välimust kui lihtsast paigaldust.

Kõige suurem rõõm on inimestel, kes seni on olnud hädas kuiva õhuga ja sellest põhjustatud tervisehädadega – silmade ja nina limaskesta kuivus, külmetavad jalad. Redwell infrapuna kütet kasutades ei tõuse toasoe lae alla vaid ruumis on ühtlane meeldiv temperatuur.

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.