infrapuna küttepaneel

REDWELL TEEB TREENIMISE MÕNUSAKS

Infrapunasoojus ergutab vereringet ja ainevahetust

Vali sobiv temperatuur lihtsalt termostaadi abil

Redwelli mitmekülgsed ja lihtsalt paigaldatavad küttelahendused teevad lihtsaks oma koju või kontorisse treeningruumi loomise. Kasutades Redwell küttekeha, saad hõlpsa vaevaga suurendada treeningu efektiivsust tõstes küttekeha temperatuuri tavapärasest veidi kõrgemaks (35-40°C). Treenides infrapunasoojusega ruumis kiireneb ainevahetus, lihased muutuvad paindlikumaks ja ainevahetus kiireneb. Infrapunasoojus soojendab keha kudesid kuni 4 cm sügavuselt. Tänu sellele elavnevad naharakud, vereringe kiireneb, ainevahetus aktiveerub ja hapnikuvarustus paraneb. Infrapunakiired tungivad sügavale kehasse ning soojendavad lihaseid ja siseelundeid sügavalt seestpoolt, muutes lihased ja kõõlused elastsemaks. Kehast kaovad lihaspinged ja jäikus, keha on paindlikum, väheneb vigastuste oht.

tower1600-fitness-1024x683

Lihtsalt paigaldatav Tower küttekeha

pipewave-joogatoas

Infrapunasoojus aitab lõõgastuda

Rohkem endorfiine kehas

Infrapuna soojus suurendab "õnnehormoonide"- hulka kehas.

Kuna infrapunasoojus soojendab pindasid mitte õhku, siis on põrandatemperatuur mitu kraadi kõrgem kui õhutemperatuur. Tänu sellele on õhk puhtam, õhus on vähem tolmuosakesi ja allergeene. Kehal on mõnus treenida soojal pinnal värskes õhus. Eelised Redwell küttekehad töötavad hääletult ja ei vaja mingit hooldust. Paigaldamine on lihtne ja kasutamine mugav. Igapäevase kütte jaoks kasuta võimsust 45-50W/m2 kohta ja treeningruumis vali küttekeha võimsus arvestusega 120W/m2 kohta, et saada soovitud tulemus. Redwelli valikust leiad nii alusel seisvaid küttekehasid kui seinale ja lakke paigaldatavaid – igaüks leiab sobiva oma ruumi jaoks. https://www.redwell.ee/e-pood/

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.