fbpx

3 näpunäidet infrapuna küttepaneeli seinale kinnitamiseks

Küttepaneeli paigaldus on lihtne ja kiire.

Paigalda küttepaneel sinna, kus kõige rohkem meeldib.

Enne infrapuna kütte paigaldamist on oluline valida iga ruumi jaoks õige võimsusega küttekeha, mis tagab parima tulemuse.

Eesti põhjamaist kliimat arvestades tuleb arvestada põhikütteks 50W/m2 kohta, siis on kindel, et ka külmal talvepäeval on toas mõnus soojus. Liiga väikese võimsusega küttepaneel ei pruugi külmemal ajal omada piisavalt jõudu, et tagada soovitud temperatuur.

Redwelli suurest tootevalikust leiate sobiva küttelahenduse iga ruumi jaoks. Tutvu toodetega

Valgest ümar infrapuna küttepaneel lastetoa seinal tagab parima sisekliima magamiseks ja mängimiseks.

Kuhu infrapuna kütteseade paigaldada?

Enne infrapuna küttepaneeli seinale paigaldamist

Küttepaneeliga kaasas olev paigalduskomplekt sobib betoon-, tellis- ja kiviseintele paneeli kinnitamiseks, kipsplaadist ja puidust seinte puhul on kõige parem kasutada spetsiaalseid paigaldus- ja kinnitusmaterjale. Küttepaneelil on vastavalt suurusele tagaküljel 4-6 metallist kinnitustalda, mis teevad paneeli paigalduse lihtsaks ja turvaliseks. Üksikasjalikud juhised on teie Redwelli infrapuna küttepaneeliga kaasas.

Klaasist, kriiditahvel ja peegliga küttepaneelid ning  käterätikuivatid  annavad selge vastuse küsimusele, et kuhu ma peaksin küttepaneeli paigaldama? Muidugi seinale, sest nii on neid mugav kasutada.

Peegliga küttepaneel vannitoas hoiab ühtlast temperatuuri, väldib hallituse tekkimist, kuivatab pesu ja ei lähe kunagi uduseks.

Kuhu infrapuna küttepaneeli paigaldada?

Lugege kaasasolevaid juhiseid!

Ehkki Redwelli infrapuna küttepaneeli seinale kinnitamine on lihtne, peaksite planeerima selle jaoks piisavalt aega ja tegelema paigaldamisega vähemalt kahe inimesega. Kahekesi on paigaldamine täpsem ja lihtsam, samuti on hea kahekesi otsustada, kui kõrgele ja kuhu täpselt küttepaneel panna.
Loe edasi

Lihtsaks ja täpseks aukude puurimiseks on küttepaneeliga kaasas puurimismall - nutikas, kas pole!

Kas ilma puurimata ei saa infrapuna kütet kasutada?

Võimalus kasutada portatiivset küttekeha!

Redwelli näpunäide: kui te ei viitsi puurida ja kruvida ning eelistaksite kütta erinevaid ruume vastavalt oma vajadustele, soovitame valida alusel või jalgadega infrapuna küttekeha, mis on kasutatav ilma kokkupaneku ja aukude puurimiseta!

Eelkõige võimaldab selline portatiivne infrapuna küttekeha paindlikku ja mugavat kasutamist. Sellise küttekeha juhtimiseks soovitame juhtmevaba termostaati.

Võta julgelt ühendust või astu läbi Redwell Eesti salongist Suur-Jõe 60, Pärnus.

Alusega Pipewave küttekeha on lihtsalt kasutatav ja efektiivne, valikus 300W-1200W

Lepi kohtumine kokku.

 

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista