Kulud infrapuna küttele aastas - ela majanduslikult ja ökoloogiliselt tõhusalt!

Madala energiakuluga infrapuna küte.

Infrapuna kütte eelised.

Madala energiakuluga infrapuna küte pakub kütteperioodil palju rõõmu tänu ühtlasele temperatuurile ja tervislikule sisekliimale.

Jahedatel sügis- ja talvekuudel soovime kõik sooja kodu, kus end hästi tunda – miks siis mitte muuta see energiasäästlikuks ja keskkonnasõbralikuks?

Infrapuna kütte eelised on mitmesugused ja neid on palju. Lisaks lihtsale ja soodsale paigaldusele, eluaegsele hooldusvabadusele kasutamisele ja pilkupüüdvale välimusele on infrapuna küttesüsteemi suur pluss võimalus kulusid kokku hoida.

Infrapuna kütte kasuks tehtud otsus ei avalda mitte ainult positiivset mõju inimorganismile, vaid rõõmustab pikemas perspektiivis ka teie rahakotti.

p2a2548-bearbeitet-1024x1536

Seinale paigaldatud infrapuna küttepaneel kütab ruumi märkamatult ja tõhusalt.

imagebild1-1024x683-1-1024x683

30 kuu jooksul tehtud mõõtmised tõestasid infrapuna kütte efektiivsust ja ökonoomsust.

Infrapuna küttesüsteemid kui ökoloogiliselt ja majanduslikult efektiivseim küttelahendus

...hästi soojustatud majades ja kombineerituna fotogalvaanilise süsteemiga on tulemus veel parem!

“Kas infrapuna küttesüsteemid on ökoloogiliselt ja majanduslikult hea alternatiiv soojuspumpadele?” – sellele küsimusele pühendus maineka Constance’i rakenduskõrgkooli töörühm.

Nende teadusliku uuringu käigus uuriti Redwelli infrapuna küttepaneelide efektiivsust võrreldes soojuspumpadega 30 kuu jooksul. Uuringu tulemused näitasid: infrapuna küte on tervislik ja efektiivne hästi soojustatud majades ja koos fotogalvaanilise süsteemiga on infrapuna küttesüsteem ökoloogiliselt ning majanduslikult kõige tõhusam küttelahendus!

Infrapuna küttekulude võrdlus.

Investeeri üks kord - naudi terve elu!

Infrapuna kütte kulude võrdlus.

Kui arvestada ainult aastast energiatarbimist, siis langeks valik kiiresti soojuspumbale, sest võrreldes infrapuna küttega on sellel väiksemad tarbimiskulud. Kui aga arvestada ka soetamis- ja hoolduskulusid, pöördub kasutegur kiiresti infrapuna kütte suunas.  Infrapuna soojalainetega kütmine tagab nii paindliku ja soodsa paigalduse, eluaegse hooldusvabaduse kasutamise ning ühtlase temperatuuriga märkimisväärse kulude kokkuhoiu pikemas perspektiivis. Koos fotogalvaanilise süsteemiga saab tegevuskulusid veelgi vähendada.

näidismaja energiakulu

Igaüks, kes investeerib  infrapuna küttesse, saab kohese suurepärase kütte-efekti ja ka pikas perspektiivis kasu töökindlast küttelahendusest!

Teil on vabad käed ka küttesüsteemi välimuse osas – Redwelli suurest valikust võite iga ruumi jaoks valida eriilmelise küttepaneeli. Tänu praktilistele infrapuna küttepaneelidele saate ise otsustada, millisesse ruumi kasutate jalgadel infrapuna küttekeha ja millises seinale või lakke kinnitatavat paneeli.

Redwell küttepaneele saab kergesti paigaldada nii seinale kui lakke.

Infrapuna küttepaneelide ehitus on väga läbimõeldud ja testitud - aluseks vermikuliit plaat ja korpus on niiskuskindel.

Redwell infrapuna küte teie kodule põhi- või lisakütteks.

Toodetud Austrias kasutades parimaid materjale ja 100% rohelise elektriga!

Visuaalselt atraktiivne, hoiab ära hallituse tekke, madalad kasutuskulud ja ka ökonoomne eriti koos fotogalvaanilise süsteemiga – Redwell infrapuna küttel on palju eeliseid ja see muutub üha populaarsemaks nii uute hoonete ehitajate kui renoveerijate hulgas.

Kui ka Sina soovid muuta oma kodu ökoloogiliselt ja majanduslikult efektiivseks heaoluoaasiks, siis nõustame Sind hea meelega personaalselt ja koostame kulukalkulatsiooni, mis põhineb täielikult Sinu individuaalsetel soovidel ja vajadustel.

Võta julgelt ühendust

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.