3 näpunäidet infrapuna küttepaneeli seinale kinnitamiseks

Küttepaneeli paigaldus on lihtne ja kiire.

Paigalda küttepaneel sinna, kus kõige rohkem meeldib.

Enne infrapuna kütte paigaldamist on oluline valida iga ruumi jaoks õige võimsusega küttekeha, mis tagab parima tulemuse.

Eesti põhjamaist kliimat arvestades tuleb arvestada põhikütteks 50W/m2 kohta, siis on kindel, et ka külmal talvepäeval on toas mõnus soojus. Liiga väikese võimsusega küttepaneel ei pruugi külmemal ajal omada piisavalt jõudu, et tagada soovitud temperatuur.

Nõuanded sobiva küttepaneeli valimiseks leiad SIIT

Redwelli suurest ja mitmekülgsest tootevalikust leiate sobiva küttelahenduse iga ruumi jaoks. Tutvu toodetega

round-400w-lastetoas-scaled-e1652779500812

Valge ümar infrapuna küttepaneel lastetoa seinal tagab parima sisekliima magamiseks ja mängimiseks.

puitmajapeegel-1-1024x1365

Peegliga küttepaneel vannitoas hoiab ühtlast temperatuuri, väldib hallituse tekkimist, kuivatab pesu ja ei lähe kunagi uduseks.

Kuhu infrapuna kütteseade paigaldada?

Enne infrapuna küttepaneeli seinale paigaldamist

Küttepaneeliga kaasas olev paigalduskomplekt sobib betoon-, tellis- ja kiviseintele paneeli kinnitamiseks, kipsplaadist ja puidust seinte puhul on kõige parem kasutada spetsiaalseid paigaldus- ja kinnitusmaterjale.

Küttepaneelil on vastavalt suurusele tagaküljel 4-6 metallist kinnitustalda, mis teevad paneeli paigalduse lihtsaks ja turvaliseks. Üksikasjalikud juhised on infrapuna küttepaneeliga kaasas.

Klaasist, kriiditahvli ja peegliga küttepaneelid ning  rätikuivatid  annavad selge vastuse küsimusele, et kuhu ma peaksin küttepaneeli paigaldama? Muidugi seinale, sest nii on neid mugav kasutada.

Niisketes ruumides on infrapuna kütte efekt eriti mõnus – ruum on ühtlaselt soe, pinnad kuivad, hallituse tekkimine välistatud ja niisked rätikud kuivavad kiiresti!

Kuhu infrapuna küttepaneeli paigaldada?

Lugege kaasasolevaid juhiseid!

Ehkki infrapuna küttepaneeli seinale kinnitamine on lihtne, peaksite planeerima selle jaoks piisavalt aega ja kutsuma kellegi appi. Kahekesi on paigaldamine täpsem ja lihtsam, samuti on hea kahekesi otsustada, kui kõrgele ja kuhu täpselt küttepaneel panna.

Lisaks kasutusjuhendile ja puurimisnäidisele on iga  küttepaneeliga kaasas ka sobivad paigaldus- ja kinnitusvahendid. Pärast seda, kui olete šablooni abil puuraugud võimalikult täpselt märgistanud, võite asuda asja kallale: sõltuvalt küttepaneeli mudelist on vaja nelja või kuut auku. Tüüblid ja kruvid tuleb paigaldada väga hoolikalt, et hiljem infrapuna paneel kindlalt paigal püsiks. Tähtis on, et kõik kruvid oleksid kindlalt kronšteinides kinni ja käsitsi tugevasti kinni keeratud.

Küttepaneeli paigaldusvideot saad vaadata SIIT

Kui seinakinnitus on valmis ja turvaline, saab infrapuna küttepaneeli juba tööle panna pistes toitepistiku pistikupessa. Selleks, et ruumis püsiks ühtlane, meeldiv temperatuur ja küttepaneel ei töötaks pidevalt täisvõimsusel, siis tutvuge erinevate  juhtimisvõimalustega ning valige sobiv termostaat. Loe täpsemalt SIIT

kandiline-mall-scaled

Lihtsaks ja täpseks aukude puurimiseks on küttepaneeliga kaasas puurimismall - nutikas, kas pole!

hall-pipewave-tugitooli-korval-1024x681

Alusega Pipewave küttekeha on lihtsalt kasutatav ja efektiivne, valikus 300W-1200W

Kas ilma puurimata ei saa infrapuna kütet kasutada?

Võimalus kasutada portatiivset küttekeha!

Redwelli näpunäide: kui te ei viitsi puurida ja kruvida ning eelistaksite kütta erinevaid ruume vastavalt oma vajadustele, soovitame valida alusel või jalgadega infrapuna küttekeha, mis on kasutatav ilma kokkupaneku ja aukude puurimiseta!

Eelkõige võimaldab selline portatiivne infrapuna küttekeha paindlikku ja mugavat kasutamist. Sellise küttekeha juhtimiseks soovitame juhtmevaba termostaati.

Küttekeha saab mugavalt soetada SIIT

Võta julgelt ühendust või astu läbi Redwell Eesti salongist Suur-Jõe 60, Pärnus.

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.