Usaldusväärne koostööpartner Põrandast laeni OÜ

Põrandast laeni OÜ hing ja juht Ivar Kodasmaa on alati rõõmsameelne ja abivalmis

Kas vajad Redwell infrapuna küttepaneelide paigaldust või on sul mingi muu tegemist ootav töö?

Ei ole tööd, millega Ivari kuldsed käed hakkama ei saa Ivar ootab sinu soove ja küsimusi laenionruumi@gmail.com

energiamess-2019-ants-liigus-0631-1024x685

Ivar messil "Kütame!" Rakveres 2019 foto: A.Liigus

tehtud-11-1024x1381

Pipewave küttekeha vannitoas - võtab vähe ruumi ja annab palju sooja!

Ivaril on oskused, tahtmine ja kannatlikkus

Lisaks küttepaneelide paigaldusele teeb Põrandast laeni OÜ ka siseviimistlust, mööbli ja põrandate paigaldust.

<p>Ivar oskab ehitada uusi asju aga saab suurepäraselt hakkama ka vana renoveerimise ja taastamisega. Plaanid ümberehitust või väikest värskendust oma kodus, siis Ivar aitab leida parimad ja kõige mõistlikumad lahendused. Ivar ei ütle, et ei saa ja ei oska, ta leiab võimalused ja lahendused.</p>

Viimase aja tegemiste hulka kuulub ka erinevate terariistade teritamine - mida keerulisem, seda parem.

Uued väljakutsed innustavad

Lõõgastumiseks armastab Ivar uidata metsas või jõe ääres. Loodus mõjub rahustavalt ja pakub palju põnevat. Ka köögis ei jää Ivar hätta, selgeks on saanud pastategu ja kala suitsutamine (kusjuures ka suitsuahi on ise ehitatud)

kalal

Ivar on ka tulihingeline kalamees ja mükoloog :)

20210904-papagoi-termostaat

Papagoikindel termostaat :)

Huvitavad projektid

Kuldsed käed ei jää hätta!

Aastate jooksul on ette tulnud erinevaid põnevaid kohti, kuhu on tarvis olnud paigaldada küttepaneele. Pildil on näha termostaat, mis juhib papagoide toas asuva küttepaneeli tööd. Papagoid on väga uudishimulikud ja osavad ning peremehe soov oli, et linnud ise küttepaneeli seadistama ei hakkaks ja nii meisterdaski Ivar turvavõrgu termostaadile ümber. Lisaks termostaadile oli tarvis kaitsta ka elektrijuhtmeid papagoide uudishimu ja terava noka eest. Kõik sai lahendatud ja nii pererahvas kui kaunid linnud naudivad mõnusat soojust aastaringselt.

Tavalisemad väljakutsed infrapuna küttepaneelide paigaldamisel on paneeli ja termostaadi vahelise elektrijuhtmete peitmine, kui parasjagu pole käsil remont ja ligipääs juhtmetele piiratud. Aga üheski kohas pole jäänud küttelahendus nõuetekohaselt tegemata.

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.