German Design Award 2020
... ihaldusväärne auhind.

German Design Award on rahvusvaheline auhind, mida jagab Saksa Disaini Nõukogu (German Design Council).

Võitja - Redwell’i Tower 3IN1

Võistluse eesmärgiks on avastada, esitleda ja tunnustada unikaalseid disainilahendusi ja uusi trende. Igal aastal auhinnatakse kõrgetasemelisi uusi tulijaid tootmise ja kommunikatsioonidisaini valdkonnas, kõik nad on teerajajad rahvusvahelisel disaini maastikul.
Saksa disainiauhinda jagatakse aastast 2012 ja see on üks maailma prestiižematest disaini võistlustest, millel on suurepärane maine ka väljaspool ekspertide ringkondi.

Üle 5 000 toote esitati kolmes kategoorias. Ja võitjaks valiti Redwell infrapuna kütteseade Tower, millel lisaks neljale soojust eraldavale pinnale on ka LED-valgusti ja kõlar.

40 kuulsat kohtunikku valisid Saksa disaini auhinna võitja.

Meil on suur rõõm ja au teatada, et Redwell Tower 3IN1 pälvis selle kuulsa auhinna. Tutvu ka teiste toodetega!

tower-musiclight-blau-01-1024x1536

Valgus, heli ja kaasaegne infrapuna küttetehnoloogia ühes tootes!

Jätkusuutlik küttelahendus, mis on ökonoomne ja hooldusvaba!

EDU VISUALISEERIVAD AUHINNAD

Kuidas saab meie tööstuse ja ühiskonna jätkusuutlik ümberkujundamine õnnestuda? Milliseid uusi mõtteviise, materjale ja majandusmudeleid on selle eesmärgi saavutamiseks vaja?

Tänapäeval tähendab silmapaistev disain rohkem kui kunagi varem vastuste pakkumist meie aja väljakutsetele, ringlusmudelite välja töötamist ning tegevuste kavandamisel põhinevate visioonide elluviimist paremast maailmast.

Mõnikord on suur mõju ainult väikestel muudatustel või ideedel, mõnikord tervetel ärimudelitel. Saksa disainiauhinna tipptasemel rahvusvaheline žürii tunnustab neid murrangulisi disainisaavutusi – ja Saksa disainiauhind muudab disainitrendid säravas keskkonnas nähtavaks kõigis sektorites.

img-2039-mit-auszeichnung-2-1024x1536

TOWER 3IN1 on hinnatud nii efektiivse kütteseadme kui sisekujunduselemendina.

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.