Redwelli küttepaneelide uus kataloog!

Leia uuest kataloogist oma lemmikud!

Infrapuna küte, mis vastab standardile IEC 60675-3:2020!

Kataloogi saate alla laadida  SIIT

IEC 6075-3:2020 on hiljuti välja antud üleeuroopaline standard, mis määrab kindlaks, kuidas otseste kütteseadmete kiirgusefektiivsust mõõdetakse ja kui kõrge see peab olema, et selline küttekeha oleks “päris” infrapuna küttekeha. Minimaalne saavutatav väärtus vastavalt standardile on 40% ja Redwell tooted ületavad selle eesmärgi suure varuga!

 

348gloflu1

Redwell pakub palju isikupäraseid lahendusi - kujunda ise küttepaneel!

raum-2

Klaasi disainide autor on Sylvia Artauf

Exclusive-Line REDWELL klaasküttepaneelid on suurepärane lahendus, kui soovid midagi erilist!

Klaasküttepaneele Exclusive-Line sarjast on valida nelja erineva pealispinna ja kaheksa eksklusiivse struktuuriga!

Kes on disainklaaside autor Sylvia Artauf?

Engelbert ja Sylvia Artauf asutasid oma ettevõte 1990. aastal. Nad tegelevad erinevate klaas- konstruktsioonidega, klaasuste disainimisega ja nüüd ka Redwell klaaspaneelidele eriliselt kauni väljanägemise andmisega.

Oma rikkumatu karismaga klaas on juba üle 25 aasta inspireerinud disainer, Sylvia Artaufi looma ainulaadseid disainilahendusi. Lisaks enda disainiliinidele töötab ta tellimisel välja ka terveid kollektsioone hulgimüüjatele ja tööstusklientidele – alati tihedas koostöös klientidega.

 

 

REDWELLi tooted toimivad väga hästi!

Kõik Redwell küttepaneelid vastavad nõuetele!

Erinevalt inertsetest põrandaküttesüsteemidest, suudavad REDWELL küttepaneelid ruumis temperatuuri kiiresti reguleerida.

See tähendab, et kütmisel eralduv soojus suudab optimaalselt reageerida soojusvajadusele. Uuringutel tehtud mõõtmistel saavutati põrandakütte ja REDWELL infrapuna kütte tarbimis erinevused üle 15%.

 

Kõik Redwell infrapuna küttepaneelid on testitud vastavalt EL standardile IEC 60675-3:2020 ja tulemused on suurepärased!

 

2022-redwell-vannituba (1)

Infrapuna küttepaneel vannitoas tagab ühtlase soojuse ja väldib hallituse tekkimist.

adobestock-441426291-bearbeitet-1-1

Klaaspildiga küttepaneel on pilkupüüdev ja efektiivne!

Redwell infrapuna küte teie kodule!

Redwelli valikust leiate sobiva küttelahenduse iga ruumi jaoks!

Redwelli küttepaneelid toodetakse Austrias kasutades 100% rohelist energiat.

Redwelli tooted on visuaalselt atraktiivsed, hoiavad ära hallituse tekkimise, kasutuskulud on madalad ja eriti säästev koos fotogalvaanilise süsteemiga – Redwelli infrapuna küttel on palju eeliseid ja muutub tänu sellele üha populaarsemaks.

Kui ka teie soovite muuta oma kodu ökoloogiliselt ja majanduslikult tõhusaks heaoluoaasiks, nõustame teid hea meelega isiklikult ja koostame kulukalkulatsiooni, mis põhineb täielikult teie individuaalsetel soovidel ja vajadustel.

Võtke meiega julgelt ühendust, tulge tutvuma toodetega ja leiame koos parima lahenduse algavaks kütteperioodiks.

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.