Induktsioonpadi „Smart“

Induktsioonpadi SMART
Heatme SMART induktsioontehnoloogiaga soojendav toolipadi liitium-raudfosfaatpatareiga, mis võimaldab induktiivset laadimist. Padjas on nutikas andur, mis aktiveerib soojenduse padjale istudes ja uuesti välja, kui inimene tõuseb püsti. Patja saab laadida ainult laadimistornis, see vähendab varguse ohtu. Laadimistorn vajab pistikupesa ning võimaldab hoiustada ja laadida kuni 36 SMART patja (12, 24 ja 36 laadimistorn).
Tornile saab kinnitada ka lukustatava uksega.
SMART nutikad soojuspadjad on keskkonnasõbralik ja soodne alternatiiv tavaküttele. Säästetakse kuni 95% CO2 heitkogustest, sest andur ja kehalähedane soojus väldivad soojuskadu. Jätkusuutlikkuse tagamiseks oleme valinud kauakestvad akud – aku võimsus on pärast +2000 laadimistsüklit endiselt 80%.

Selleks, et tagada püsivalt kõrge jõudlus ka pärast aastatepikkust töötamist, kasutatakse heatme SMART patjade puhul kõrgeima kvaliteediga komponente ja need on käsitsi kokku pandud. Garantii on 3 aastat.

Heatme SMART induktsioon soojuspadi:

Mõõdud 30 x 40 x 4.5 cm
Kaal 1,3 kg
5 värvitooni (grafiit, liivakarva, ookeanisinine, telliskivipunane, tumeroheline)
Padjakate – pehme, vastupidav, kergesti hooldatav kangas. Kate on valguskindel ja pestav.
Veekindel sisemine kate.
Vastupidav aku, soojendusaeg kuni 10 tundi
Lihtne kasutamine tänu induktsioontehnoloogiale
Jätkusuutlik – akud ja katted on vastupidavad ja kergesti vahetatavad
Laetav ainult laadimistornis.
Juhtpuldil on kolm kütteastet. Maksimaalne temperatuur on 40ºC.

210,00 

Küsi lisainfot

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.