Ketotek temperatuuriregulaator pistikanduriga

Temperatuurikontrolleri pistikupesa 230V 16A termostaadi väljund koos anduriga, sobib erinevate kütte- ja jahutusseadmete jaoks. Lihtne paigaldus ja kasutamine.

Digitaalne temperatuurikontroller juhib nutikalt temperatuuri ja ajastust. Seda kasutatakse laialdaselt erinevate kütte- ja jahutusseadmete mugavaks ja ökonoomseks juhtimiseks. Pistikupesaga termostaadil on tsükliaja juhtimise, ajastatud sisse- ja väljalülitamise funktsioonid. Ajavahemik: vahemik: 0-99 tundi 59 minutit, aja täpsus: Max 10 minutit. Maksimaalne koormus: 16A (2) 3680W μ. Temperatuurivahemik: -40 ℃ ~ 120 ℃, Temperatuuri reguleerimise täpsus: ±1% LCD ekraan. Temperatuuri korrigeerimise funktsioon, ekraaniluku kaitse, mälufunktsioon: kõik praegused sätted salvestatakse pärast väljalülitamist.

56,16 

Küsi lisainfot

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.