Redwell Hollandi ja Art Heroesi koostöös on valminud uus pildikataloog!

Muljetavaldav pildivalik!

Isikupärasta oma küttepaneeli.

See on kontrolli ja väljenduse kombinatsioon, millega Ingeborg pidevalt mängib. Tööle annab sügavuse ja struktuuri erinevate värvimismaterjalide nagu pasta, liiv, lilled ja paber kasutamine. Lisaks pintslitele kasutab ta värvi töötlemiseks ka muid tööriistu. Tema töö keskendub sageli esteetikale ning inimeste ja looduse ilule, mis võib olla tundlik näoilme või loomulik stseen. Tema maale iseloomustab erksate värvide kasutamine. Veelgi enam, tema “tilguti ja triibud” tehnika annab tervikust tugeva dünaamilise pildi.

Kunstnik ütleb: Mul on suur kirg värvide, disaini ja kunstilise kujunduse vastu. Enne igat kunstiteost koostan plaani ja kompositsiooni, seejärel meeldib mulle intuitiivselt töötada ja katsetada, lastes värvist ja vormist lahti. See muudab iga teose ainulaadseks, kuid on alati kooskõlas sellega, mida see peaks kiirgama. Reisimine, inimesed, loodus ja muud kultuurid inspireerivad mind. Kuid mind võib puudutada ka juhuslik hetk või tärkav lill minu aias. Lisan selle ka oma abstraktsetesse töödesse. Iga päev kerkib mu pähe uusi ideid ja arusaamu ning mul on pidev soov neid edasi arendada. Ingeborg on esindatud mitmete galeriidega nii kodu- kui välismaal.

Nüüd on suurepärane võimalus nautida Ingeborgi kunsti ja meeldivat infrapunasoojust!

Vaata pildikataloogi SIIT

 

Ingeborg Herckenrath

Ingeborg Herckenrath loomingust leiate nii portreesid, abstarktset kunsti kui ka lillemotiive.

Carla van Iersel

Kombineerides nii analoog- kui ka digitaaltehnikat, on kõik võimalik.

Carla van Iersel

Ta pildistab, maalib, joonistab ja loob digitaalseid illustratsioone.

Carla van Iersel –  portreed, kollaažid, baleriinid. Carla van Iersel elab ja töötab Hollandis. Kunstnik pildistab, maalib, joonistab ja loob digitaalseid illustratsioone. Tema pildid on sageli segu erinevatest stiilidest. See loob tema kunstiteoste jaoks spetsiaalsed segatehnikad. Analoog- ja digitaaltehnoloogiaid kombineerides on peaaegu kõik võimalik. Kunstniku tööd on tuntud VTwonenist – rahvusvaheliselt tuntud interjööri- ja elustiilitoodete kaubamärgist. Tema töid saab näha tuntud telesaates ja ajakirjas VTwonen.

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.