Eelised

Miks just Redwell infrapunaküte?

Redwell infrapuna küttel on palju eeliseid tavapärase elektrikütte ees. Infrapunaküttepaneelid tagavad tervisliku sisekliima, mis ei kuivata limaskesti ega põhjusta naha kuivust. Lihtne paigaldada just sinna, kus sinu kodus kõige paremini sobib. Küttepaneelide kaunis välimus pakub silmailu lisaks meeldivale ühtlasele soojusele. Õigesti valitud küttepaneelid võimaldavad nautida muretut kütet ja säästa energiat.

Energiatõhusus, ökonoomsus ja soojusmugavus

Redwell infrapuna küttesüsteemid
Kõige mõistlikum energia kasutus võrreldes teiste infrapuna küttekehade ja tavapäraste küttesüsteemidega. Kombineerides  fotoelektrilise süsteemiga saavutatakse veelgi parem tulemus. Redwell Manufacturi ja Thessalonikis asuva Aristotle Ülikooli  (Aristotle University of Thessaloniki) Soojusülekande ja Keskkonnatehnika Labori koostöös viidi läbi 2010. aastal efektiivsus uuring (Redwell heating comparison survey 2010). Uuring näitas ilmekalt, et Redwell infrapunaküte on ohutu ja energiatõhus kütteviis, mis on hea alternatiiv soojuspumbale.

Nutikas ja mitmekülgne kütteallikas

Meeldiv soojus Redwell infrapuna kütteseadmega

Soojus, mis avaldab soodsat mõju

Redwell küttepaneelid eraldavad õrnu ja ohutuid pikalainelisi C-kiiri  (7-15 µm lainepikkus). Köetakse soojaks seinad, laed ja sisustus mitte ruumis olev õhk. Selline soojus on kasulik inimorganismile tugevdades inimese immuunsussüsteemi. Redwell infrapunakütet kasutades on õhus vähem tolmu ja allergeene, õhuniiskus püsib normis ja välistatud on hallituse moodustumine seintel. 

Termostaadiga juhitav

Küttepaneele juhitakse termostaadiga, et energiat säästa! Termostaat teeb infrapunakütte kasutamise mugavaks ja muretuks. Igas ruumis püsib soovitud temperatuur ja tagatud on optimaalne energiakasutus. Kombineerimiseks sobivad kõikide kaubamärkide termostaadid.  

Sobitub erinevatesse ruumidesse, valikus nii seinale kui lakke kinnitatavaid küttekehi ja alusel seisvaid.

Austria kvaliteet

Redwell pakub esmaklassilisi lahendusi parima kütte jaoks. Tooted valmistatakse käsitsi Austrias järgides kvaliteedistandardit ja keskkonnasõbralikkust et vastata klientide kõrgetele ootustele. Suur täpsus tootmisprotsessis saavutatakse tänu kogenud  töötajatele ja kaasaegsetele tootmismeetoditele.  Redwell`il on moodne, ajakohane tootmisüksus, mis tagab suure tootlikkuse ja pideva tootearengu. Redwell on juhtiv infrapuna kütteseadmete tootja juba üle kümne aasta rahvusvahelisel turul. 

Teadlikult keskkonnasõbralik
Tootmisel on silmas peetud ökoloogilisi ja majanduslikke kriteeriume. Toodete valmistamisel kasutatakse ainult rohelist energiat, kõik kasutatavad materjalid on tehtud spetsiaalselt Redwell´i küttekehade jaoks ja tagavad parima kvaliteedi. Redwell infrapuna küte loob tervisliku sisekliima sinu kodus, kontoris ja suvemajas muretult ja hääletult. Kasutades Redwell infrapuna kütet oled teinud nii looduse- kui tervisesõbraliku valiku, mis teenib sind kaua.

Stiilne ja mugav küte!

Lai tootevalik

Redwell kütteseadmete kõrge kvaliteet, kohaldatavus ja muljetavaldav tõhusus  eristab neid tavapärastest küttelahendustest. Meie nutikas ja lai tootevalik pakub sulle palju võimalusi, et vastata sinu individuaalsetele vajadustele. Kas otsid küttelahendust uuele ehitisele või vajad renoveeritavale majale lisakütet - Redwell küttepaneelide valikust leiad sobiva.

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:30
L: 10:00-15:00

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista