fbpx

Kulud infrapuna küttele aastas - ela majanduslikult ja ökoloogiliselt tõhusalt!

Madala energiakuluga infrapuna küte.

Infrapuna kütte eelised.

Madala energiakuluga infrapuna küte pakub kütteperioodil palju rõõmu tänu ühtlasele temperatuurile ja tervislikule sisekliimale.

Jahedatel sügis- ja talvekuudel soovime kõik sooja kodu, kus end hästi tunda – miks siis mitte muuta see energiasäästlikuks ja keskkonnasõbralikuks?

Infrapuna kütte eelised on mitmesugused ja neid on palju. Lisaks lihtsale ja soodsale paigaldusele, eluaegsele hooldusvabadusele kasutamisele ja pilkupüüdvale välimusele on infrapuna küttesüsteemi suur pluss võimalus kulusid kokku hoida.

Infrapuna kütte kasuks tehtud otsus ei avalda mitte ainult positiivset mõju inimorganismile, vaid rõõmustab pikemas perspektiivis ka teie rahakotti.

Seinale paigaldatud infrapuna küttepaneel kütab ruumi märkamatult ja tõhusalt.

Infrapuna küttesüsteemid kui ökoloogiliselt ja majanduslikult efektiivseim küttelahendus

...hästi soojustatud majades ja kombineerituna fotogalvaanilise süsteemiga on tulemus veel parem!

“Kas infrapuna küttesüsteemid on ökoloogiliselt ja majanduslikult hea alternatiiv soojuspumpadele?” – sellele küsimusele pühendus maineka Constance’i rakenduskõrgkooli töörühm.

Nende teadusliku uuringu käigus uuriti Redwelli infrapuna küttepaneelide efektiivsust võrreldes soojuspumpadega 30 kuu jooksul. Uuringu tulemused näitasid: infrapuna küte on tervislik ja efektiivne hästi soojustatud majades ja koos fotogalvaanilise süsteemiga on infrapuna küttesüsteem ökoloogiliselt ning majanduslikult kõige tõhusam küttelahendus!
Tutvu uuringuga

30 kuu jooksul tehtud mõõtmised tõestasid infrapuna kütte efektiivsust ja ökonoomsust.

Infrapuna küttekulude võrdlus.

Investeeri üks kord - naudi terve elu!

Infrapuna kütte kulude võrdlus.

Kui arvestada ainult aastast energiatarbimist, siis langeks valik kiiresti soojuspumbale, sest võrreldes infrapuna küttega on sellel väiksemad tarbimiskulud. Kui aga arvestada ka soetamis- ja hoolduskulusid, pöördub kasutegur kiiresti infrapuna kütte suunas.  Infrapuna soojalainetega kütmine tagab nii paindliku ja soodsa paigalduse, eluaegse hooldusvabaduse kasutamise ning ühtlase temperatuuriga märkimisväärse kulude kokkuhoiu pikemas perspektiivis. Koos fotogalvaanilise süsteemiga saab tegevuskulusid veelgi vähendada.

näidismaja energiakulu

Igaüks, kes investeerib  infrapuna küttesse, saab kohese suurepärase kütte-efekti ja ka pikas perspektiivis kasu töökindlast küttelahendusest!

Teil on vabad käed ka küttesüsteemi välimuse osas – Redwelli suurest valikust võite iga ruumi jaoks valida eriilmelise küttepaneeli. Tänu praktilistele infrapuna küttepaneelidele saate ise otsustada, millisesse ruumi kasutate jalgadel infrapuna küttekeha ja millises seinale või lakke kinnitatavat paneeli.

Redwell küttepaneele saab kergesti paigaldada nii seinale kui lakke.

Redwell infrapuna küte teie kodule põhi- või lisakütteks.

Toodetud Austrias kasutades parimaid materjale ja 100% rohelise elektriga!

Visuaalselt atraktiivne, hoiab ära hallituse tekke, madalad kasutuskulud ja ka ökonoomne eriti koos fotogalvaanilise süsteemiga – Redwell infrapuna küttel on palju eeliseid ja see muutub üha populaarsemaks nii uute hoonete ehitajate kui renoveerijate hulgas.

Kui ka Sina soovid muuta oma kodu ökoloogiliselt ja majanduslikult efektiivseks heaoluoaasiks, siis nõustame Sind hea meelega personaalselt ja koostame kulukalkulatsiooni, mis põhineb täielikult Sinu individuaalsetel soovidel ja vajadustel.

Võta julgelt ühendust

Infrapuna küttepaneelide ehitus on väga läbimõeldud ja testitud - aluseks vermikuliit plaat ja korpus on niiskuskindel.

Lepi kohtumine kokku.

 

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista