Armastatud küttekehadel

Pipewave ja Tower

on uus disain!

Uus disain!

Kiire tarne ja mugavus!

Meil on hea meel teatada uusimast tootemuudatusest, mis rakendub juba lähinädalatel: Pipewave ja Tower infrapuna küttemudelitele on uued jalad, mida hakatakse täielikult Redwell manufaktuuris tootma.

Uued lahendused leevendavad materjali- ja personalipuudust ning muudab meid tarnijatest veelgi sõltumatumaks. See tähendab, et saame tagada ka edaspidi lühikesed tarneajad ja parima kvaliteedi!

Tutvu kogu tootevalikuga SIIN ja vali oma lemmik välja!

unnamed-7-scaled

Stiilsel Tower küttekehal on uued nooblid jalad!

unnamed-9-scaled-e1657365065598

Pipewave infrapuna küttekeha alus on uues kuues!

Üle 20 aasta kogemusi!

Garantii 10 aastat!

Redwell on üle 20 aasta juhtiv infrapuna küttelahenduste tootja. Kõik Redwell küttekehad toodetakse Austrias käsitsi.

Redwell infrapuna küttepaneelid kasutavad teie kodu soojendamiseks vähem energiat ja annavad teile temperatuuri ja energiakulu üle 100% kontrolli igas toas.

EFEKTIIVSUS – väiksem energiakasutus ja hooldusvaba

DISAIN – lai valik kauni disainiga küttepaneele

KVALITEET – käsitööna valmistatud Austrias 10-aastase tootjagarantiiga!

Redwelli infrapuna küttepaneelidega saate luua kaasaegse, hästi köetava kodu, olles samal ajal kulu- ja energiasäästlik.

Loe täpsemalt, kuidas valida infrapuna kütet SIIT

 

Palju rohkem, kui radiaator!

Efektiivne ja mitmekülgne!

Kõige mitmekülgsemad “radiaatoritüübid” on infrapuna küttekehad, millel on stiilne viimistlus ja mis on palju praktilisemad, kui lihtsalt kütteseade.

Valikus on nii klassikalisi valgeid, pildi või peegliga küttepaneele, eraldiseisvaid küttekehi, lakke kinnitatavaid, tahvli viimistlusega või valgustisse integreeritavaid infrapuna küttelahendusi – Redwell küte on palju enama kui lihtsalt radiaator teie kodu kütmiseks.

Infrapuna soojendid ei kasuta soojuse transportimiseks õhku, vaid soojus kandub üle infrapunalainete kaudu, mis kannavad soojust otse selle ees olevatele objektidele, nii sisustusele kui ka tahketele esemetele, sealhulgas ruumis viibivatele inimestele. Tekkivat soojust tuuletõmbus ei mõjuta, seega ei põhjusta avatud aken või uks soojuskadu. Igasse ruumi paigutatud infrapuna küttekehasid saab eraldi juhtida, et saaksite oma kodu kütta tsoneerimise teel, mis tähendab, et kasutate neid ainult siis ja seal, kus neid vajatakse, mis hoiab kulusid kokku ja tagab tervisliku sisekliima. Infrapuna küte võimaldab elektrienergiat väga tõhusalt muundada soojuseks, nii et need on ühed odavamad kütteseadmed, mis muudavad selle väga kuluefektiivseks. Sel põhjusel on infrapuna üks tõhusamaid ja kaasaegsemaid küttelahendusi turul.

Lisaks lihtsale paigaldusele on infrapuna küttel mitmeid eeliseid teiste küttelahenduste ees. Loe täpsemalt SIIT

unnamed-6-scaled-e1657365167412

Pipewave küttekeha on lihtsalt paigaldatav ja mugavalt kasutatav.

unnamed-9-scaled-e1657365065598

Redwelli suurest valikust leiab sobiva küttelahenduse iga ruumi jaoks!

Moodne, hästi köetav kodu võib olles samal ajal kulu- ja energiasäästlik.

Vähem töötunde, väiksem energiakasutus!

See, kuidas me oma kodusid kütame, on muutumas ja Redwelli infrapuna küttepaneelidega saate luua moodsa, hästi köetava kodu, olles samal ajal kulu- ja energiasäästlik.

Võrreldes traditsiooniliste elektriliste akumulatsioonikütteseadmetega vajavad meie infrapunapaneelid vähem energiat ja töötavad vähem tunde päevas, mis tähendab, et saate säästa raha ja nautida mugavamat sisekliimat oma kodus.

100% Redwelli infrapuna küttepaneelide kasutatavast elektrienergiast muundatakse soojuseks. Infrapuna paneelid võimaldavad täielikku kontrolli oma omaduste temperatuuri ja energiakasutuse üle. Uuringud näitavad, et piisavalt isoleeritud hoone, mis on varustatud infrapuna paneelidega, tarbib märkimisväärselt vähem  energiat, sealhulgas:
• kuni 25% vähem gaasi keskküttesüsteemide puhul;
• kuni 50% vähem õlikeskküttesüsteemide puhul;
• kuni 60% elektrisalvestuskütte vähendamine.

Infrapuna küte põhineb palju madalamal vattide kuupmeetri suhtel kui gaasi- ja õlisüsteemid – see tähendab, et rahalise kokkuhoiu potentsiaal on peaaegu kõigis olukordades suurem.

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.