Redwell nr 4 on stiilne soojaallikas!

Töö sujub paremini tervislikus keskkonnas!

Tutvustame suure uhkusega meie tooteperekonna uusimat liiget: Redwell nr 4 laua küttepaneeli. See uuenduslik küttelahendus on midagi enamat kui lihtsalt soojusallikas – see on kombinatsioon stiilist, mugavusest ja efektiivsusest, mis muudab teie töökoha eriti hubaseks.

Küttepaneeli teeb eriliseks selle mitmekülgsus. Saadaval kolmes ajatus värvivalikus – valge, must ja antratsiit – ning kahe erineva võimsustasemega (160 ja 300 vatti).

Redwell Nr. 4 laua küttepaneel võimaldab lihtsalt ja mugavalt saada lisasoojust just siis ja seal, kus seda vajate. Kuid asi pole ainult välimuses! Redwell nr 4 laua küttepaneel on ka äärmiselt tõhus. Tänu täiustatud infrapunatehnoloogiale ei paku see mitte ainult meeldivat soojust, vaid tagab ka soojuse ühtlase jaotuse, muutes teie töökeskkonna hubaseks ja mugavaks.

Lisaks on Redwell nr 4 laua küttepaneel ülimalt energiasäästlik. See mitte ainult ei soojenda õhku, vaid ka pindu ja see toob kaasa tõhusama kütteenergia kasutamise ning säästab seega energiakulusid.

 

Redwell nr 4 laua küttepaneel

Tõhus, ajatu ja praktiline - Redwell laua küttepaneel Sinu töökoha jaoks!

Laua küttepaneel Redwell nr 4 laua küljes

Küttepaneeli saab kasutada nii laua all kui ka kinnitada laua külge.

Too oma töökohale mugavust ja soojust uue 𝐑𝐞𝐝𝐰𝐞𝐥𝐥 𝐍𝐫 4 abil.

Laua küttepaneel on parim kaaslane nii kodus töötades kui ka kontoris.

Sinu uus parim sõber külmadeks päevadeks. Redwell Nr. 4 laua küttepaneeli eesmärk on lisaks soojendamisele muuta ka teie tööruum helgemaks ja mugavamaks. Oma elegantse ja moodsa disainiga sobitub see sujuvalt igasse kontorisse või kodukontorisse ning lisab teie tööruumile elegantset hõngu.

☀️ Saadaval kahes erinevas suuruses ja kolmes värvitoonis –  valge, must ja antratsiit. Suurendage oma tootlikkust ja heaolu tööl.  Redwell nr 4 küttepaneeliga kütad mugavalt ka väljaspool kütteperioodi!

Redwell Nr. 4 laua küttepaneeliga muudate oma töökeskkonna täiesti uueks. Nautige selle uuendusliku küttelahenduse eeliseid ja lubage endale stiilset ja tööd soodustavat luksust. Tellige Redwell Nr. 4 laua küttepaneel juba täna ja muutke oma töökoht kohaks, kus naudite igat hetke.

Scroll to Top

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Mõned neist on hädavajalikud, teised aitavad meil oma kodulehte ja Sinu kasutamiskogemust paremaks teha. Saad küpsistega nõustuda või nendest keelduda vajutades nuppu „Nõustun“. Täpsema info saamiseks loe palun meie privaatsuspoliitikat.