fbpx

Redwelli küttepaneelid vastavad uutele standarditele!

Redwell küttepaneelid on tõelised infrapuna kütteseadmed!

Infrapuna küttepaneelide kvaliteedinäitajad.

Ehkki infrapuna küte on koduses kasutuses juba ligi 20 aastat, siis puudus ühtne standard infrapuna küttepaneelide efektiivsuse määramiseks. Teada oli, et  infrapuna kütte kiirgusefektiivsus peab olema vähemalt 51% aga millised küttepaneelid sellele kriteeriumile vastasid, polnud võimalik üheselt määrata.

IEC 6075-3:2020 on Rahvusvahelise Elektrotehnikakomisjoni hiljuti välja antud standard, mis määrab, kuidas tehakse kindlaks otseste elektriliste kütteseadete kiirgusefektiivsus ja kui kõrge see peab olema, et sellist kütteseadet saaks klassifitseerida “tõeliseks” infrapuna küttekehaks.  Loe edasi

 

Seinale kinnitatud Infrapuna küttepaneel hoiab ruumis ühtlast temperatuuri efektiivselt ja märkamatult.

Miks mõni küttepaneel on odavam ja teine kallim?

Infrapunakiirguse termodünaamilised põhimõtted ja olulised parameetrid.

Iga keha, mis on absoluutsest nullpunktist kõrgemal -273.15 °C kiirgab elektromagnetlaineid.

Meie keha neelab elektromagnetlainete teatud osi nagu näiteks soojust naha kaudu nn infrapunakiirgus. Kehade vahel toimub pidevalt kiirguse/soojuse vahetus. Soojem keha vabastab energiat kiirguse teel külmemale kehale = kiirgusvõimsus.  Loe edasi

WE-Line küttepaneelide ehitus on väga läbimõeldud ja palju testitud ning tootmisel on kasutatud ainult kvaliteetseid materjale, et tagada parim kütte-efektiivsus!

REDWELLi tooted toimivad väga hästi!

Kõik Redwell küttepaneelid vastavad nõuetele!

Kõik Redwell infrapuna küttepaneelid on testitud vastavalt EL standardile IEC 60675-3:2020 ja tulemused on suurepärased!

IEC 6075-3:2020 on hiljuti välja antud üleeuroopaline standard, mis määrab kindlaks, kuidas otseste kütteseadmete kiirgusefektiivsust mõõdetakse ja kui kõrge see peab olema, et selline küttekeha oleks “päris” infrapuna küttekeha. Minimaalne saavutatav väärtus vastavalt standardile on 40% ja Redwell tooted ületavad selle eesmärgi suure varuga!

Infrapuna küttepaneel vannitoas tagab ühtlase soojuse ja väldib hallituse tekkimist.

Redwell infrapuna küte teie kodule!

Redwelli valikust leiate sobiva küttelahenduse iga ruumi jaoks!

Redwelli küttepaneelid toodetakse Austrias kasutades 100% rohelist energiat.

Redwelli tooted on visuaalselt atraktiivsed, hoiavad ära hallituse tekkimise, kasutuskulud on madalad ja eriti säästev koos fotogalvaanilise süsteemiga – Redwelli infrapuna küttel on palju eeliseid ja muutub tänu sellele üha populaarsemaks.

Kui ka teie soovite muuta oma kodu ökoloogiliselt ja majanduslikult tõhusaks heaoluoaasiks, nõustame teid hea meelega isiklikult ja koostame kulukalkulatsiooni, mis põhineb täielikult teie individuaalsetel soovidel ja vajadustel.

Võtke meiega julgelt ühendust, tulge tutvuma toodetega ja leiame koos parima lahenduse algavaks kütteperioodiks.

Klaaspildiga küttepaneel on pilkupüüdev ja efektiivne!

Lepi kohtumine kokku.

 

No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

Redwell Eesti
Suur-Jõe 60, Pärnu,
80047 Pärnumaa

Lahtiolekuaeg
E-R 9:00-17:00
L: 10:00-14:00

P: Kokkuleppel
Paku ise välja aeg kohtumiseks - kylli@redwell.ee

E-post:
kylli@redwell.ee

Kirjuta

Telefon:
+372 5326 8795

Helista